1

Temat: Problem z odzywianiem

Probujue stosować dietę na mase.
Na razie nie jestem w stanie jej przestrzegać w pelni, ale postaram sie.Jest jeden problem.
Jak przerzuciłem sie na ta dietę to baaaardzo dużo pierdze. :blink: //huh.gif :huh: huh.gif !!!07: Owsianka- ponad 1 g+ wodaw szkole kanapki- chleb zytni(kromek 6 3 zlozone) z filetem z indykaobiad 1 g kaszy/ryzu+ pierś z kurczaka nie wiem ile gram, dwa duze kotletypotem treningpo treningu 2-3 bananypol godziny potem 1 g kaszy/ryzu + jakieś dodatki niezawsze mieso05h przed snem serek wiejski.----> jest troche tluszczu, nie jest to co twaróg chudy, ale kulturysta to ja raczej nie jestem /19 cm 8 kg

2

Odp: Problem z odzywianiem

Ocen emisje swoich gazow w dwóch kategoriach:Dzwiek: skala od 1-10Smrod: skala od 1-10Czestotliwosc: wyliczona z sredniej w dzien (co ile minut)Prawdopodobnie nic Ci nie jest.
wyrzuć z diety po kolei jakiś produkt na kilka dni i sam dojdziesz do tego po czym pierdzisz.
W przeciwnym razie wypełnij powyzsza ankietę i skonsultuj sie z proktologiem, lub nami.

3

Odp: Problem z odzywianiem

oj szalony:: //:-D :-D /))))Ja osobiście to siedziałem na kiblu bo mialem srake, z czasem jak organizm sie przyzwyczai moze to zniknąć lub sie bardzo zminimalizuje nie załamuj sie chlopie i rob tak dalej

4

Odp: Problem z odzywianiem

No kupa u mnie tez rzadka sie zrobiła jak zacząłem diete.
inni tez mieli takie problemy? czy tylko ze mna jest coś nie tak......

5

Odp: Problem z odzywianiem

każdy organizm inaczej reaguje, to jeszcze zalezy od tego co jadłeś przed dieta tez ma w pływ na zmianę organizmu