1

Temat: muay thai czy moze cos innego??????

Witam
Chia3bym sie zapisać na jakas sztuke walki tylko nie wiem na jaka może mi doradzicie
Narazie mysle o boksie tajskim ale nie wiem pomo?cie

2

Odp: muay thai czy moze cos innego??????

to zależy czego oczekujesz...
chcesz walczya dobrze nogami i rekoma...box tajski, kick boxing itp...

nastawiasz sie na szybkie obezwładnienie przeciwnika...krav-maga

interesują Cie walki w parterze...zapasy

jest tego sporo i sam musisz zdecydowac...zreszta zorientuj sie co jest u Ciebie w miescie i na jakim poziomie :

3

Odp: muay thai czy moze cos innego??????

gdzieś kiedyś w necie czytałem wielki art o tym, że podobno na ulicy i w ogole do walki najlepsze jest ju-jutsu.
Reszta to podobno przy tym wysiada...z reszta Rickson Gracie jest niepokonany a używa tego stylu...:D

4

Odp: muay thai czy moze cos innego??????

gdzieś kiedyś w necie czytałem wielki art o tym, że podobno na ulicy i w ogole do walki najlepsze jest ju-jutsu
też to kiedyś czytałem ale bjj musi bua po3aczone z jakimś stylem uderzanym bo inaczej jak będziesz walczy3 z 2 przeciwnikami to masakra

5

Odp: muay thai czy moze cos innego??????

każda ze sztyk walki jestdobra każda ma jakieś wady ale i każdama jakieś zalety, najlepiej przejd1 sie na treningi wszystkich treningów i zobaczco Ci sie spodoba najlepiej, odradzam Ci tylko Karate tradycyjne i budokan.
zaś kaykuschinkay czy jakoś tak sie pisze jest godne uwagi.

6

Odp: muay thai czy moze cos innego??????

karate odpada bo zmu3a :
zapisz sie na muay thai lub taekwondo a za 3 lata bedizesz wymiata3:D
tylko cie?ko pogodzia treningi z si3ka, chyba że masz duży luzz w budzie :-)

7

Odp: muay thai czy moze cos innego??????

Nom wiem jakoś sobie bede musiał poradzia moja kuzynka chodzi na krate tradycyjne i na studia i jakoś to godzi wiec ja też sie postaram
Pozdro