Temat: przezycia po sylwestrze

No to tak tu macie fotkę http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7285d7034cb9cafc.html juz kilkanasie piw wypitych zanim apart doszedł do tego jeszcze było wino od lasek i kilka żubrów lecz juz temu nikt nie zrobił fotki3 kolesi szybko wymiękło i nie byliscmy w stanie tego całego wypic i zostało lecz sie nie martwię bedzie na następny razPochwalcie sie swoimi osiągami przygodami itp itp

2

Odp: przezycia po sylwestrze

Pozatym, ze dużo namieszałem nie było tak zle ale fajek w ch*** wypaliłem i nie mam powodu do dumy.
oprócz tego było dosyc ciekawie /

3

Odp: przezycia po sylwestrze

jutro postaram sie wstawić fotkę z mojego sylwestra w zakopanym w 16 osób w 4 dni poszło 34litry wodki bo piwa nikt nie liczył //:-D :-D /

4

Odp: przezycia po sylwestrze

hehe Adam to jest wynikja byłem w Augustowie przez 3 dni, po pierwszym dniu zabrakło wodki reszty nie pamiętam /

5

Odp: przezycia po sylwestrze

No właśnie Adam177, jeśli chcesz byc wiarygodny to musisz tez napisać nie pamiętam Ja stracilem klamke w drzwiach...

6

Odp: przezycia po sylwestrze

ja to tam niczym sie nie popisałem wielkim //:-D :-D dwóch moich kolegów wypiło 4x0,7 tak miedzy 16 a 19 a juz o 2 byliśmy na dyskotece a oni jeszcze nawet chodzi ale za to jeden powiedział tekst po którym mało nie padlem "wezcie mnie trzymajcie bo bede tanczyl"a fotka jest u kumpla na telefonie to jutro po szkole wstawie a znalazłem jedna z tamtego roku ale mało widać wiadomo czego /

7

Odp: przezycia po sylwestrze

Ja doszedłem do siebie dopiero wczoraj.
Dobra rada chlopaki:nie mieszajcie alkoholu Jeszcze jedno piwo i byłaby wycieczka do Rygi

8

Odp: przezycia po sylwestrze

a ja obiecałem zdjecie no to wstawiam //:-D :-D http://img471.imageshack.us/img471/1593/20070102002bu6

9

Odp: przezycia po sylwestrze

jeszcze takiej wodki nie widziałem

10

Odp: przezycia po sylwestrze

Bo pewnie jest zza którejś z granic.
Wy na radzionkowie takiego luksusu nie mocie /

11

Odp: przezycia po sylwestrze

a no widzisz jakoś radzić sobie musze

12

Odp: przezycia po sylwestrze

jelcyn %-)ja całego sylwka przesiedziałem u mnie w kanciapie bo mialem nockę w pracy i do 7 oglądałem filmy i poszło 1l colitez było zajebiście B) /

13

Odp: przezycia po sylwestrze

racja Jelcyn kupowany na Słowacji litr 37zl a w polsce 0,7 za 46zl jeśli dobrze pamiętam /

14

Odp: przezycia po sylwestrze

heh jelcyn u mnie na sylwku tez goscil, ale z cenami u mnie lepiej 1l za 3 i nie ze Słowacji tylko obok z osiedla