Temat: Dieta

8) Prosze o ustalenie diety na siedem dni
Mam 29 lat, 7 kg, 186 cm wzrostu, grupę krwi AB Rh-
szukam porady dotyczącej odpowiedniej diety a mam problemy z nabraniem masy, spalanie jak w piecu martenowskim.
Z gory dziekuje.

2

Odp: Dieta

czy?by znowu np.
http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 1296 http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 1296

3

Odp: Dieta

Potrzebuje dietę na 7 dni pod odzywke Mass XXL.
Mam 16 lat , 63 kg, 18 cm, grupa krwi Rh+ i nie wiem co mogę jesc.

4

Odp: Dieta

diety nie ustala sie pod od?ywke - tylko od?ywke pod diete.
odzywki są uzupełnieniem diety !!

5

Odp: Dieta

no to na odwort bo nie wiem co mogę jeść a co niesize 1Wyslany Wto PaY 19, 2004 1: am:pomuzcie mi potrzebuje jakas dieta na zwiekszenie masy ciała i nie mam sielonego pojecia o tym jaka dietę mam ciec

6

Odp: Dieta

poszukaj na forum ?

7

Odp: Dieta

I. sniadanie
- omlet - 6 bialek 2 zoltka szklanka platkow owsiianych zalana mlekiem -
mieszasz wylewasz na patelnie smażysz

II. sniadanie nr.2
- 3/4 paczki ryżu 100gramowej
- 100g bialego sera
- tarte słodkie jabłko
- cynamon (ewentualnie cukier waniliowy)

III. przed treningiem
- paczka ryżu 100g
- 150g piersi
- wazywa

IV. zaraz po treningu
- 2 banany

V. po potreningowym prysznicu
-posilek taki jak III

VI. salatka
- puszka tuńczyka
- pol torebki ryżu
- kukurydza
- rodzynki

VII. pol godziny przed snem
30g odzywki białkowej rozmieszanej w szkalnce mleka
(jak zauwazysz, ze ci za bardzo brzuch rosnie, to nie mleko a woda)

moze byc np ta dieta ??

8

Odp: Dieta

jak najbardziej

9

Odp: Dieta

dzieki size 1Wyslany Wto PaY 19, 2004 11:12 pm:a na kolascjie i na obiat coś mam wcinać ??

10

Odp: Dieta

w kulturystyce nie ma obiadow, kolacji, sniadan, podwieczrkowe, przekasek... są posilki o okrealonych porach np.
co 3h

11

Odp: Dieta

a na kolascjie i na obiat coś mam wcinać ??

to już jest kompletna dieta na caly dzien.
kulturyoci nie mają czegoś takiego jak obiad czy kolacja.
odżywianie składa sie z wiekszej ilości mniejszych posi3kow.

czyli odpowied? brzmi : nie.

12

Odp: Dieta

A czy każdy kto ćwiczy na siłowni musi być kulturysta, nikt nie jest tu zawodowcem a przynajmniej amatorem żeby przestrzegać diety.Ja osobiście od momentu zaczęcia chodzić na siłownie diety nie stosowałem poprostu staram sie jeść jak najwiecej w sta3ych odstępach czasu i na przyrosty nie nazekam.Oczywiscie unikając tłuszczy i sporzywac jak najwiecej białka.
Jestem pewny że większość z nas takiej diety nie przestrzega.

13

Odp: Dieta

Witam was.
Wiadomo że na kszta3t diety mają wpływ różne czynniki, praca, finanse, ale warto zbli?ya sie jak to najbardziej możliwe do idea3u.Na złe to nie wyjdzie na pewno nikomu.
Nie jest łatwo zmienia przyzwyczajenia, teraz sam jem według planu i czuje ro?nice.
pozdrawiam

14

Odp: Dieta

RoketPol - głównym pytaniem dostawcaaaaaa w tym temacie było napiszcie dietę .
skoro już po?niej wklai3 taką to przecież jeszcze tam nie wcioniesz czegoś takiego jak obiad czy kolacja. dieta to dieta, a czy jej sie przestrzega to już inna sprawa.

ja także robie tak jak ty, i na przyrosty nie narzekam.

15

Odp: Dieta

Zazdroszczę Ci tego szybkiego spalania. Ja muszę się wspomagać spalaczem www.trizer.pl. Od zawsze miałam problem z przemianą materii i gdy tylko nie ćwiczyłam i nie trzymałam diety to dodatkowe kilogramy pojawiały się. Dlatego bardzo zazdroszczę jak niektóre osoby bez żadnych wspomagaczy i wysiłku mogą utrzymać szczupłą sylwetkę. Chociaż zdaje sobie sprawę, że to też może być przekleństwo i nie każdy jest z tego zadowolony. U Ciebie sprawdzi się regularny posiłek, co trzy godziny, oczywiście z uwzględnieniem godzin przed treningiem także.