1

Temat: Proszre was o pomoc!!

Szukam treningu na sile, dokładnie chodzi o klate, w którym po 2 miechcach czy jakoś tak brało sie kilkanaście kilo wiecej, (chodzi o procentowe dokładanie ciężaru czy coś takiego). Czy wiecie gfdzie to jest?? Szukam i szukam i nie mogę znalesc.
Z gory dzieki!

2

Odp: Proszre was o pomoc!!

ja wiem tyle robisz 3cwiczenia na klatę po 5 seri w systemie 1 8 6 4 2 i tak musisz wyczczuc se swoje mxy czyli jaki ciężar wyciśniesz w danej licznbie powturzen maksymalnie i robisz tak
10p 60%
8p 70%
6p 80%
4p 90%
2p 100% (ino ze te dwa z pomocą partnera bo nie dasz rady)

3

Odp: Proszre was o pomoc!!

nie, to było coś innego

4

Odp: Proszre was o pomoc!!

ale chcesz trening siłowy (pewnie TS) tylko na klatę ?? czy inne partie także maja miec miejsce ??

zajrzyj do dzialu- trójbój siłowy

5

Odp: Proszre was o pomoc!!

Ja znam takie coś co tez jest dobre. ćwiczysz klatę 2 razy w tygodniu tyklo wyciskanie pod roznymi kontami. Czyli w 1 tydzień masz 2 treningi. Sprawdzasz JPM a potem ćwiczysz wg. schematu
1 trening 60%,
2 trening 70%,
3 trening 80%,
4 trening 65%,
5 trening 75%,
6 trening 85%,
7 trening 70%,
8 trening 80%,
9 trening 90%,
1 trening 75%,
11 trening 85%,
12 trening 90%,
13 trening 80%,
14 trening 90%,
15 trening 95%,
16 trening 100%.
Na każdym treningu starasz sie wykonać maksymalna jaka możesz liczbę powtorzen. Ja sie trzymałem liczby 1 za wszelka cene, choć nie zawsze dawałem rade.

Przy tym treningu polecam kreatynę i taurynę i jak masz kasę D-ribose no i oczywiście dieta.
Mnie po takiej kuracji poszo 15 kg na ławce płaskiej w 2 miechy, aw czesniej stanolem na 100kg przez 4miechy nie moglem nawet kg dolozyc.! Mam nadzieje ze to kiedyś ktoś wykorzysta bo sie troche napisałem tego...

____________________
QUALITY NOT QUANTITY

6

Odp: Proszre was o pomoc!!

tak ETYL chodzi mi o trening siłowy z nastawieniem na klate.
Ale było coś takiego jak trening dla ruskow czy coś takiego, dawno nie byłem na forum i nie pamietm do końca

7

Odp: Proszre was o pomoc!!

poszukaj, lub zadaj pytanie tu: PNphpBB2&file viewforum&f 19 viewforum&f 19

co do Twojego podpisu - odpowiedz brzmi NIE