1

Temat: MAXYMALNE ZABLOKOWANIE POMOCY:((

yo ziomy.
Jestem zrozpaczony.Otoz brałem jakiś czas temu tescia propionat i było ok.
Potem za jakiś czas zabrałem sie za sustanon i masakra.
pojawiły sie straszne efekty uboczne -retencja wody,oligospermia,zerowe libido,impotencja,ginekomastia,wiotkosc,suchosc skory,bladosc,nabrzmiala twarz,bolesnosc jader,zubozone wrazenia na dotyk,sperma zoltawa z przezroczytymi grudkami w bardzo malych ilosciach.Bralem na odlbok clomid 2 opakowania oraz tamox i hcg.
Z tym ze nie zrobiłem 3 tygodniowej przerwy po cyklu.Nie brałem tego długo moze ze 2 tygodnie ale w 1 tydzień wziąłem chyba z 5 ampułek eh.
Taki stan trwa juz ze 2 miesiące i nie poprawia sie.Czy to oznacza koniec mojego zycia seksualnego?boshPonadto podczas odblokowywania brałem proviron potem masteron a one (nie wiedziałem tego wczesniej) tez zaburzają układ hpta Myslicie ze ponowna kuracja hcg clomi/tamox coś daż? W jakich ilosciach mialbym to wziąć i jak dlugo?? POMOCY!!!

2

Odp: MAXYMALNE ZABLOKOWANIE POMOCY:((

93836:date Nov 5 2006, 03:18 PM:name MattMai) ''(MattMai @ Nov 5 2006, 03:18 PM) snapback93836/snapback ''!yo ziomy.
Jestem zrozpaczony.Otoz brałem jakiś czas temu tescia propionat i było ok.
Potem za jakiś czas zabrałem sie za sustanon i masakra.
pojawiły sie straszne efekty uboczne -retencja wody,oligospermia,zerowe libido,impotencja,ginekomastia,wiotkosc,suchosc skory,bladosc,nabrzmiala twarz,bolesnosc jader,zubozone wrazenia na dotyk,sperma zoltawa z przezroczytymi grudkami w bardzo malych ilosciach.Bralem na odlbok clomid 2 opakowania oraz tamox i hcg.
Z tym ze nie zrobiłem 3 tygodniowej przerwy po cyklu.Nie brałem tego długo moze ze 2 tygodnie ale w 1 tydzień wziąłem chyba z 5 ampułek eh.
Taki stan trwa juz ze 2 miesiące i nie poprawia sie.Czy to oznacza koniec mojego zycia seksualnego?boshPonadto podczas odblokowywania brałem proviron potem masteron a one (nie wiedziałem tego wczesniej) tez zaburzają układ hpta Myslicie ze ponowna kuracja hcg clomi/tamox coś daż? W jakich ilosciach mialbym to wziąć i jak dlugo?? POMOCY!!!ja!!! no to masz chlopie problem ; mało powiedziane problem ja bym sie chyba pochlastał ale sam jesteś sobie winien nie brałeś tego jak powinines to po pierwsze po drugie trzeba było sie poradzić kogoś ktoś sie na tym zna a nie samemu działać jeżeli clomid Ci nie pomógł to naprawdę masz prz*****, osobiście Ci wspolczuje i lacze sie z tobą w bólu trzeba było nie koksować //:-D :-D /

3

Odp: MAXYMALNE ZABLOKOWANIE POMOCY:((

Ja bym proponował wizytę u lekaza

4

Odp: MAXYMALNE ZABLOKOWANIE POMOCY:((

kurde no bo ten kretyn co mi to sprzedawał nie poistruowal mnie co i jak

5

Odp: MAXYMALNE ZABLOKOWANIE POMOCY:((

NO DOBRA ALE GLOWNIE MI chodziło O TO CZY POWTORZENIE KURACJI HCG CLOMID TAMOX MOZE coś DAc? A jeśli NIE TO CZY NIE POGORSZY?

6

Odp: MAXYMALNE ZABLOKOWANIE POMOCY:((

moim zdaniem juz sobie ywstarczajaco skomplikowałeś zycie.
idź najkepeij do lekarza jak najszybciej

7

Odp: MAXYMALNE ZABLOKOWANIE POMOCY:((

Najlepiej do Endokrynologa bo on sie zajmuje hormonami.

8

Odp: MAXYMALNE ZABLOKOWANIE POMOCY:((

no i oczywiście do psyhologa bo trzeba miec nierówno pod sufitem zeby walić cykla po cyklu i to jeszcze z tescia

9

Odp: MAXYMALNE ZABLOKOWANIE POMOCY:((

powtórzyć hcg + nolva + wit.e + arimidex po tym jedziesz clomid + adex + nlova + proviron

10

Odp: MAXYMALNE ZABLOKOWANIE POMOCY:((

powtórzyć hcg + nolva + wit.e + arimidex po tym jedziesz clomid + adex + nlova + proviron