Temat: Jak i gdzie

Mam takie pytanie jak i gdzie mozna udezyc człowieka zeby padł i sie nie podniusl

2

Odp: Jak i gdzie

w potylice czyli tyl głowy big_smile

3

Odp: Jak i gdzie

Wszedzie, zalezy od sily uderzenia 'cosl'

4

Odp: Jak i gdzie

w szczękę jak trafisz to uderza ona o jakiś nerw co powoduje utrate świadomości na kilka ( kilkanaście ) sekund

5

Odp: Jak i gdzie

GDZIE I PO CO walić To znaczy, gdzie uderzyć i jaki to bedzie miało skutek.Cialo człowieka tworzy za pomocą miesni i żeber rodzaj klatki, oslaniajacej narządy wewnetrzne.
Nie ma wiec sensu walenia gdzie popadnie.
Lepiej skoncentrować sie na pewnych, scisle okreslonych punktach.
poniższy tekst nie sluzy jako przewodnik do bycia mocnym na dyskotece, ani nie powinien byc instruktarzem dla cwiczen „kinderkomando”. Zawarta w nim wiedza nie jest wystarczajaca, aby ja stosowac.
Do tego konieczny jest trening pod nadzorem doswiadczonego instruktora.
GLOWA• tyl glowy- silne uderzenie powoduje utrate przytomnosci, szok lub nawet smierc• skron- miejsce bardzo wrazliwe, wymagana jest jednak precyzja uderzenia• okolica przedniego plata mozgu- wstrzas, utrata przytomnosci• szczeka- podobny skutek, przy bardzo silnym uderzeniu nawet wstrzas mozgu• broda – uderzenie w czubek brody moze spowodować mimowolne ugiecie sie nóg w kolanach• oczy- mozna stosować ucisk, wydrapać ja lub wepchnąć do srodka• nos- punkt bardzo wrazliwy na uderzenia, które mogą powodować zlamanie, krwotok, utrate przytomności lub nawet śmierć na skutek krwotoku mózgowego spowodowanego zmiażdżeniem kosci twarzy• ucho- jednoczesne uderzenie dłońmi w oba uszy powoduje oszolomienie, utrate przytomnosci, dezorientacje, zaklocenie zmysłu rownowagi, lub nawet smiercGARDLO, SZYJA I KARK• jabłko Adama- chwyt za szyje i mocny ucisk krtani moze spowodować zadlawienie, a nawet utrate przytomnosci, uderzenie w krtań prowadzi do omdlenia lub zmiażdżenia krtani• gardlo- uderzenie z boku moze prowadzić do zerwania lub przemieszczenia• nerwy bledne- znajduja sie po obu stronach szyi w okolicy tchawicy i są odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie wielu organow, m.in.
pluc i serca.
Ich ucisk powoduje szybkie omdlenie, mocne uderzenie nawet smiercRECE I NOGI• stawy- wszystkie stawy są bardzo czule na uderzenia i wykrecenia.
ponieważ zginają sie tylko w jednym kierunku łatwo jest je polamacKORPUS CIALA• jadra- o skutkach ataku nie warto chyba nawet wspominac• nasada kręgosłupa i nerki- uderzenie powoduje otumanienie i jest bardzo bolesne• splot sloneczny- uderzenie moze spowodować krwotok wewnetrzny, rozerwanie zoladka, uszkodzenie watroby lub śledziony lub nawet zgon• dolne zebra- są podatne na zlamania i łamiąc sie mogą wcisnąć do wnętrza przeponę powodując trudnosci w oddychaniuzrodlo: http://www.szwadron.kgb.pl/poligon/rozne/gdzie_i_po_co.htm

6

Odp: Jak i gdzie

oczy -wepchnac do srodkaah:-Dhah:-Dha dobre

7

Odp: Jak i gdzie

A jeszcze mam takie pytanie co mam robić zeby byc wytrzymaly np jak dostane z renkawicy  to zaras sie sram ze mię boli itp to co mam zrobić zeby ten bul otczuwac w miejszym stopniu ??

8

Odp: Jak i gdzie

wdupic amfetaminę lol... poprostu czym częściej będziesz dostawał po ryju tym będziesz bardziej wytrzymaly

9

Odp: Jak i gdzie

ale ty koleś masz pytania jeden bedzie dostawał w ryj i zawsze  bedzie sie zwijał z bólu a drogi dostanie i wstanie odrazu i tak w kolko

10

Odp: Jak i gdzie

Jak sie zastanawiasz nad tym co sie stanie jak dostaniesz w papę i boisz, sie, ze bedzie bolało to jesteś pipa i nie bierz sie za bicie 'cosl' Do tego fundamentem jest psycha.

11

Odp: Jak i gdzie

no właśnie psycha, czym wiecej sie boisz tym bedzie bardziej bolec, jeśli sie wkurwisz adrenalina uderzy to mogą Cie ciorac i jeśli nie utracisz koncentracji jesteś wygrany, później dzieki temu stajesz sie maszynka do zabijania

12

Odp: Jak i gdzie

no właśnie psycha, czym wiecej sie boisz tym bedzie bardziej bolec, jeśli sie wkurwisz adrenalina uderzy to mogą Cie ciorac i jeśli nie utracisz koncentracji jesteś wygrany, później dzieki temu stajesz sie maszynka do zabijaniastrach to normalna rzecz w każdej walce ulicznej... kwestia jest pokonanie tego strachu.
GIsmael wierz mi jeden celny cios + nieszczęśliwy upadek i jetes kaleka do końca zycia- i niepotrzebne jest zadne cioranie kims...co do aadrenaliny to masz racje -> najlepszy dopingZreszta trzeba zawalczyć zeby zrozumiec...

13

Odp: Jak i gdzie

ta kaleka to juz naprawdę ktoś musi miec pecha,

14

Odp: Jak i gdzie

GIsmael - naczelny krytyk forum

15

Odp: Jak i gdzie

kurde tyle bojek juz było i jeszcze nikt nie wyszedle kaleka, a  oprócz piesci leciały butelki, kije etc

16

Odp: Jak i gdzie

to sie ciesz bo Heitmann1979 ma racje