1

Temat: Pytanko

Mam dwa pytania:
1. Czy warto robić sobie dziarę w momencie kiedy ćwiczymy i mięśnie rosnaż?
2. Ile teraz kosztuje KIF, i czy w zwykłym sklepie z gazetami idzie go dostac, badz napiszcie gdzie wy go kupujecie !

2

Odp: Pytanko

Dziary z czasem sie nudzą i nie ma co z nimi później zrobic.
Przypakowany koleś z dziarami jest piętnowany z zalozenia.
W każdym sklepie ochrona cie bedzie śledzić wzrokiem, a kazda osobo mijając cie bedzie spuszczać wzrok.
Staniesz sie ówczesnym Frankesteinem, ktoremy trudno bedzie znaleźć dobra prace w przyszlosci, a opinia publiczna z zalozenia bedzie miala swiadomosc, ze miales kontakt z prawem... a ja zaczynam pindolic trzy po trzy, ale w każdym gównie ziarno prawdy Tra la la, srały ptaszki bedzie padac...

3

Odp: Pytanko

KiF kupuje w empiku, według mnie teraz nie warto sobie robić bo tatulaz sie rozciągnie i bedzie głupio wygladal, według mnie wygule dziara na bardzo umiesnionym kolesiu kiepsko wyglądają jak na gładkim ciele to oki ale jak na wyrzeźbionych mięśniach to według mnie to nie wyglada za fajnie,a gdzie bys chciał zrobić ta dziare?

4

Odp: Pytanko

no mi sie wydaje ze nie oplaca sie robić dziary... no zalezy czy fest sie rozrastasz big_smile ale zalezy na jakim miejscu chcesz ja zrobić

5

Odp: Pytanko

na plecach ! Marjo mówisz jak moji starzy.
Ale masz racje, koleś z dziara w widocznym miejscu jest postrzegany jak gangsta, i trudniej mu znaleźć bedzie prace to fakt.
Ale mi bardziej chodziło o uzyskanie odp.
czy rozwój masy mięśniowej ma wpływ na wyglad dziary Pudzian ma o ile sie nie mylę na prawej lapie i jakoś nie widać zeby coś z tym sie dzialo.
A tak na marginesie dziara droga sprawa wole dobre suple zapodać big_smile

6

Odp: Pytanko

WIesz, nie wiem jak teraz stoja dziary, ale podejrzewam, ze za kolorowa dziarę wielkości pudelka fajek, zapłacisz 5 zl.
Za tyle stary, to masz supli na 2 miesiace, albo kilka najlepszych kreatynowych stackow.

7

Odp: Pytanko

BennyPL mój znajmy za wzór na a5 bierze kolo 250-3 +2 za jeden kolor czyli np 5 kolorow to masz 35 pln ale jak wieksza robota idzie sie dogadać ; ale w studiu to kroją równo

8

Odp: Pytanko

No wlasnie, to cena z warszawskich studiow: 5 zl za kolorowe pudełko fajek.