26

Odp: na jeden cykl.

demetria wróć i przemyol zagadnienie...

Myola3em zeby nic nie napisać ale coś dodam od Siebie...
S3uchaj panie czy cisne w seriach 12 kg czy 8 to nie ma znaczenia czy wyglądam na kultruyste czy na chudzielca również nie ma...
A co do tego co piszesz ze chcesz sie porownywaa itd to wybacz ale to jest dramat dzieciaku...
jeśli myslisz ze ktoś kto jest wiekszy to ma wieksza wiedze to jesteś mało rozwiniety intelektualnie, dojżej a potem zacznij myślea o sterydach o ile to bedzie koniecznie!
A po drugie nie masz pojecia ile ja wiem na temat sterydow, jak bym nie wiedział nic na temat tego posta to był nic nie pisał!!
Masz panie 17 lat caly zycie przed sobą a liczy sie tylko dla ciebie ile wyciszniesz i jak wyglądasz nie ważne jakim kosztem... to jest tragedia... skonczy3em

27

Odp: na jeden cykl.

dobra ja już wiem jak rozpisać metę i narazie nie pokazuje sie na forum odpoczniecie przynajmniej nara

28

Odp: na jeden cykl.

Szlachetne zdrowie nikt sie nie dowie, jako smakujesz, aż sie zepsujesz :-)

29

Odp: na jeden cykl.

jonathan z tym sie zgodzę Dopiero gdy nie będziemy go miec docenimy to co było pare lat wstecz... I wtedy zastanowimy sie czy potrzebne były SAA.
:roll:

30

Odp: na jeden cykl.

jak chcesz to tak możesz brac!tez dobrze!a co do mojych wymiarów to mi troche spadlo!przed cyklami warzyłem 55kg a teraz waze 72.5 wiec troche sie znam!!!a ci co brali metkę i na mój post odp.matko boska tyle az!to ci musza sie zajebiście znac!lepiej niesiegac porady na tym forum! demetria wejdź na forum :www.kfd.pl !o wiele bardziej doswiadczeni i lepij doradza niz na tym!

31

Odp: na jeden cykl.

niech na na kfd napisze ile ma lat
pzd 8)

32

Odp: na jeden cykl.

pokaz mi opost w którym tam rozpisują maloaltom :-)

33

Odp: na jeden cykl.

72.5 kg wiec troche sie znam - :motylanoga: :-)

34

Odp: na jeden cykl.

dzieki Raquel_72 nara

35

Odp: na jeden cykl.

ehh Raquel_72 w jakim wieku zaczo3eo brać ?? jeżeli wazy3eo 55kg ?????? :roll: Normalnie szok :motylanoga: a co do twojej wagi to zdobyć ją można na dobrej diecie i treningu.
Ale tylko tak mowie każdy ma woln1 reke.
Pozdrawiam

36

Odp: na jeden cykl.

.... dlaczego sądzicie że branie SAA musi wi1zaa sie ze wzrostem masy mięśniowej ???...

37

Odp: na jeden cykl.

38

Odp: na jeden cykl.

po :motylanoga: 1 nie rob piramidek zadnych tylko bierz stala dawkę dzienna a po 2 jesteś popierdolony jeśli wydaje ci sie ze w wieku 17 lat te osłonki wogle coś dadzą hehehhe ale najbardziej podobało mi sie to stwierdzenie big_smile ale to nie ma ro?niyc ile mam lat.ważne jest żeby umieć brać stery, a ja umie brać mam za sobą jeden dobry cykl i jestem zadowolony big_smile

hehehehheheheh jaaaaaaaa ale z ciebie gwiazdor o jaaa heheheheh :-)