1

Temat: Banalny sposob na jebniecie mocne

Po co komu sztuki walki macie tu mój patent...jak ktoś ma najlepiej jakieś pomieszenie na rozpizdziel ogolny" hyh ale fajnie zabrzmiało ':-D'  Oto on;potrzene;-woreki,miechy albo jak to tam sobie  nazwiecie wkazdym bac razie coś gdzie mozna dużo nawalic-miejsce umocowania blisko ściany -pićchwykonanie;-do workow najlepiej 2-3 nałożonych na siebie nawalić do 4 pićsku -zawiesic napełniony wór na ścianę ..juz wyjaśniam czemu dlatego na ścianie ażeby sie nie trzepał jak zyd na gownieSedno sparwy, napazasz taki worek seriami 3x10min(na poczatek moze byc mniej) najlepiej z piesci jagby ktoś chciał nogi trenować to bardziej proponował bym żwir jakiś cienki(choc tego jeszcze nie probowalem-zoabzcy sie zresztą 'kwadr&#039 stopmniowo zwiększacie czas cwiczen w seriach pojedynczych....Mi np; przy 1 okazji jebnięcia komuś po około 1,5 ...2miesiacach kolesia zmiotło tak bym to ujol  kolo 9 kg mial znaczy to jest po leku zanizone" he ale wtedy nie myślałem otym 'nerwus' Ja wtedy 68 ważyłem to możecie sobie wyobrazić ...potej akcji juz sie koleś nie czepićl.. 'luzik' Bez zbytniego kombinowania ale skuteczne...Pozdroo

2

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

no commentrodzyn

3

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

Ja tam tłukę brata.

4

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

j.w.Tyle, ze teraz przestał pracować bo ma szkole i wiecej wolnego czasu wiec tez bedzie ćwiczył wiec moze byc mniej ciekawie:.A nie lepiej kupić worek zamiast kombinowac? Te chińskich firm są niedrogie i nie najgorsze.

5

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

ten sposob wydaje sie az za prosty, worek treningowy jak najbardziej dobry pomysl sam bym sobie taki kupił ale nie mam miejsca

6

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

A ja mam duza piwnice i w jednym pokoju wisi sam worek a w drugim silownia big_smile.
są jeszcze inne niezagospodarowane pomieszczenia.  ':trening:'

7

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

Z naukowego punktu widzenia, to naparzanie w worek z jakas tam technika ktora nie zrobimy sobie krzywdy zwieksza sile uderzenia, utwardza kosci... ale praktyka pokazuje, ze trzeba kogoś potem jeszcze trafic, a to nie takie proste.
Ja znam kolesi którzy waza i nawet stowe, a gdybym ich zryczal to by sie poplakali.
Z kolei znam tez gosci co nie waza nawet 6 kilo, a bałbym sie z bejsbolem im wejsc w drogę big_smile Gdyby wszystko było takie banalne to... ale nie jest 'cosl'

8

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

heh ale zbulwersowanie!? Ale to prwada regula nie trzyma sie rzeczywistosci(codo komentarzy wagowych) ale to w niektórych wypadkach" , ogólnie prosty sposob przede wsztskim wprobowany a ty IfidiI moze sie trafi taka chwila w twoim zyciu ze będziesz wydłubywał zakrwawione kozy z nosa...Buzka Pysiaczku heh

9

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

Lepiej ćwiczyć biegi krotkodystansowe.
Spier#olic zawsze mozna i nie potrzeba techniki i nauki trudnych sztuk walki.
big_smile

10

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

najlepiej nie szukać zaczepki a takich omijać lukiem a jak przyjdzie co do czego to po prostu spierda**c ;D

11

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

No fakt najlepiej takich omijac.
Ale spie##dalajac mozna nieraz sobie wstydu narobic.
niektórzy maja to gdzieś ale dla innych to sprawa honoru i sie bija <lol>

12

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

3x 1 minut na worku? Wytrzymujesz 1 minut stale boksujac? - bo mi sie to wydaje ekstremalne, ja po 2 minutach mam dość

13

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

na samym poczatku na pewno nie ale po jakimś czasie...p.s odpowie mi ktoś w moim temacie w dziale odzywek jak dawkować suple ?

14

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

na poczatku Tak troszke ekstremalne ale ja np; szybko załapałem

15

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

jeśli wytrzymujecie 1 minut i to w trzech seriach tp chyba słabo sie przykładacie do tego boksowania

16

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

3 serie po 1 minut kazda to słabo ?ja tego nie robie bo nie mam miejsca wiec nie wiem ;p

17

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

a ty IfidiI moze sie trafi taka chwila w twoim zyciu ze będziesz wydłubywał zakrwawione kozy z nosa...Buzka Pysiaczku heh 1) nie zakrwawione tylko czerwone2) wymysl coś sam a nie używaj moich haselek3) buzka misiaczku

18

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

Z naukowego (czyt.
mojego) punktu widzenia, zakladajac, ze ty boksujesz 3x1 min, a dajmy na przykład takiego IfidiI który wytrzyma tak jak chlopaki, 2 minuty i zdycha, na ringu ja postawiłbym bym kasę na tego zula z katowic.
Bo jeśli ty serio nauczyłeś sie takie dlugie serie wyciagac, to on Cie polozy po kilkudziesięciu sekundach 'cosl' jeśli symulujesz walke, to ma byc szybko i intensywnie.
Krotka przerwa i znowu.
Jak pisał Sun Bin, lepiej znany jako Sun Tzu, to wydłużając bitwę czy wojnę twoje straty sie zwiekszaja.
Nie wiem czy to wogole ma coś wspólnego z tematem, ale mniejsza z tym.

19

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

IfidiI bede ci wypominał te kozy nie boj zaby 'luzik'  ,SS zobaczę ...teraz tego nie praktykuje..nie trzeba mi 'szok' cóż poradzę ze teraz placki mnie otaczają 'boisie' i strach otrzaskać zeby sprawy niemiec..zreszta musze uważać teraz 'smiech' do woja biorą niekaranych narazie tylko 'roftl'poniekad co niektórym przypala bym wpierd*** umnie na wiosce no ale cóż Jeb** W Odbytnice POlscy naziści ...zenada istna..Wiesniaki Pirdo***

20

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

slipknot Ty ze wsi jestes?

21

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

chłopaki przestańcie na siebie wjeżdżać ; załóżcie se temat w dziale " bez cenzury " albo se jedzcie na prv

22

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

chłopaki przestańcie na siebie wjeżdżać ; załóżcie se temat w dziale " bez cenzury " albo se jedzcie na prv Papo florekPL ja tylko sie pytam, bez zadnych podtekstow.

23

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

Ej florekPL co jak co ale nie zaśmiecamy innych wątków , wsumie ten mój jest big_smile Nom IfidiI 2 sparawa to "jak narazie spokuj jest" 'okok'

24

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

To jest twój temat a ja jestem moderatorem i jak myslisz kto ma racje? big_smile Jak jedziecie na siebie to na prv, związane jest to z nowymi założeniami ekipy Nie pytać dlaczego tylko sie uspokoić

25

Odp: Banalny sposob na jebniecie mocne

Istnie Zabawne