1

Temat: niesamowita temperatura

jest taka sprawa ze zostały mi 2ml winstrolu do końca cyklu no i spotkał mnie taki pech ze sie rozchorowałem chociaż bardzo uważałem przy ostatnim zastrzyku bardzo bolał mnie barek a za dwa dni to juz był kosmos z wieczora temp 39,3 a z rana 35,2 teraz powoli sie statkuje ale do tego gardło i glowa jak myslicie czy to ma jakieś powiazanie z zastrzykiem, cyklem czy nie jest to poprostu przeziebienie??

2

Odp: niesamowita temperatura

Sluze rada i powiem ci zebys zrobił sobie dluzsza przerwe niz zwykle , w chorobie strasznie leci masa i sila , regeneracja to podstawa , wykuruj sie to jest najważniejsze .

3

Odp: niesamowita temperatura

uważaj !!!! jeśli do tego masz problemy z oddychaniem to wstrzas!!!!!! jeśli objawy nie ustąpić a będziesz mial nadal temperaturę i duszności natychmiast do szpitala.
Tak czy inaczej chyba będziesz musial zakończyć bo z taka temperaturka to mozna ewentualnie redukować a nie budować .

4

Odp: niesamowita temperatura

problemów z oddychaniem nie mam przestałem brac leze i sie kuruje ide do lekaza po jakieś pigulki:D bo z tego co wyglada to mam hyba anginę cale gardło zaje.... a jak myslicie czy mogla by to byc wina robienia zastrzyku jakieś bakterie czy cus czy raczej nie

5

Odp: niesamowita temperatura

To wszystko wina wina big_smile Zmierz sobie cisnienie.

6

Odp: niesamowita temperatura

na koksie tez mozna sie przeziębić złapać grypę itd nie mozna sie odrazu filmować ze to przez sterydy ale tez nie mozna lekceważyć pewnych objawów typu bole brzucha, napuchnieta watroba i wysokie cisnienie!
w Twoim przypadku angina to po po prostu niemiły zbieg okolicznosci