1

Temat: Co po ok. 3-4 miesiacach?

Witam.
Na poczatku chciałbym sie przywitać bo jestem tutaj nowyCwicze ostro od ok.
3-4miesiecy, do tej pory wcinałem Nutrenda winnera gainer 14.
Efekty jakieś tam sa, przytyłem kilka kg, i moje ramiona są szersze, klata troszke wieksza itp.
niedługo skończy mi sie puszka, i zastanawiam sie co nastepne.
Zalezy mi na ładnym przyroscie masy, bo jestem szczuply.
Co byscie polecili? Kreatyna jeszcze za wczesnie? Dodam ze nie mam jakiejś specjalnej diety., ale staram sie często jeść ryz, twaróg i jakieś kurczaki.

2

Odp: Co po ok. 3-4 miesiacach?

do staraj sie jeść jescze tunzyka! bardzo tanie bialko, fkt ze jest niedobry ale liczy sie wartość odzywcza //:-D :-D Pozatym staraj sie jeść o rownych porach! np co 4 godziny albo nawet 3 jeśli masz taka mozliwosc! jeśli chcesz dobrego gainera to bardzo dobra opinia ciesza sie produkty z firmy Sports One! wybierz jakiegoś gainera z ich listy...

3

Odp: Co po ok. 3-4 miesiacach?

Na kreatynę jeszcze za wczesnie, kup sobie gainera ze sports one jak Ci Qubus polecil.

4

Odp: Co po ok. 3-4 miesiacach?

Zastanawila mnie jeszcze rada na stronie Nutrenda, tzn.
Przyrost masy mięśniowej dla niecierpliwych.Creaport, Amino BCAA HIGH EFFECT, tabletki HMB, Anaboost, Antioxidant Strong.Wszystko brane jakoś na ''dzien dobry'', przed treningiem, po treningu itp.
Czy taki zestaw, lub czesc z tego rzeczywiście coś daje? opłacałoby sie zainwestować w jakiś produkt z tego + to co polecili mi koledzy z goryż

5

Odp: Co po ok. 3-4 miesiacach?

Mom zdaniem jeszcze za wcześnie na takie produkty, zobaczymy co powiedzą inni.
Ja ci radze narazie korzystać tylko z gainerkow //:-D :-D /

6

Odp: Co po ok. 3-4 miesiacach?

Trzymaj sie gainerka //:-D :-D /

7

Odp: Co po ok. 3-4 miesiacach?

Ustaw se porzadna dietkę do tego gakis gainer lub bialko w zależności od tego z czym masz braki.
Sam mówisz ze masa ci idzie wiec po co wyrzucać niepotrzebnie kasę tym bardziej przy tak niskim stażu

8

Odp: Co po ok. 3-4 miesiacach?

chociaż BCAA też możesz jeść

9

Odp: Co po ok. 3-4 miesiacach?

Ok, dzieki wszystkim za odpowiedzą kiedy jest dobry czas, zeby zacząć łykać kreatynke? Po ilu miesiącach cwiczen itp.?

10

Odp: Co po ok. 3-4 miesiacach?

kreatynę kupisz sobie po jakichś 5-6 miesiącach cwiczen //:-D :-D /