26

Odp: Depilacja,golenie...

na solare nie chodze- cerę mam normalna, nie jestem blady, a w lato sporo przebywam na sloncu, wiec opalenizna trzyma pare miechow nawet
do kosmetyczki nie chodze, walcze z tradzikiem, kiedyś chodziłem do dermatologa, teraz to juz jakieś punktowe masci wystarczają (chociaz na plecach to czasem wyglądam jakbym koksil neutral )
głowę gole na 12 mm big_smile , na klacie nie mam czego, nogi mam dość owłosione ale zostawiam je w spokoju, pod pachami tez sie nie gole- trza sie myc a nie golic lols a poza tym jakiś dobry antyperspirant i nie smierdzi, nie boje sie ze mi krzak wystaje bo nie chodze w koszulkach bez rekawkow (jak osoba cwiczaca tak chodzi to dla mnie takie szpanerskie jest). Jestem jakoś przewrazliwiony na punkcie pakowania dla lasek, zeby kręciły dupami przede mna, zawsze sie ubieram tak, zeby nie szpanowac, t-shirt kupuje spore, ale i tak na jakichś imprach jak mi taka barbie wyskakuje z dupa to pogadam (zazwyczaj nie ma o czym), potancze, ale nawet nie mam ochoty pomachać z nią jezorem. Musze wam z drugiej strony powiedzieć ze fajne uczucie jak laska taka, ze każdy by zaruchal sie zagalopuje, a ja taki skromny podziekuje. Poprostu wole takie normalne dziewczyny. Sory ze tak odbiegłem od tematu, ale poruszają mnie czasem komenty w stylu zmotywuj sie do pakowania- zobacz jak laski leca na pakerow.

27

Odp: Depilacja,golenie...

IElaineI to co piszesz czyta prawda cholera mnie bierze jak ktoś dla dup ćwiczy i jeszcze w obcisłych ciuchac wyskakuje : ;D

28

Odp: Depilacja,golenie...

ja jestem przeczulony troche bo tacy ludzie (czesto tylko sezonowcy, ale bywają tez stali bywali silek) zle wpływają na opinie na temat tego sportu, a co najgorsze ciezko znaleźć fajna laske jak sie jest juz dobrym w te klocki- stereotypy neutral

29

Odp: Depilacja,golenie...

Ja ćwiczę sam dla siebie, lecz tez nie do konca. Mysle ze ktoś kto jest wysportowany (glownie chodzi mi o muskulature) i LEKKO opalony to predzej zwróci uwagę kobiety. Ale nie jestem sezonowcem, ćwiczę od około 3 miesięcy i jak narazie podoba mi sie to. A motywują mnie moje efekty bo wiem ze nie poszło to na marne. Nie są szokujace lecz to sport dla cierpliwych... 8)

PoZdRaWiAm

BTW. Lolitko ja używam szminki ochronnej ale jak jest zima i są mrozy (duzo osób to robi)

30

Odp: Depilacja,golenie...

apropo tych szminem w zimę to co chwile widze facetów jak sie smarują
ja osobiście często mam od tego usta we krwi ale nie dam sie i nie posmaruje sie szminka big_smile jak mi pękają to sie oblizuje

31

Odp: Depilacja,golenie...

jak mi pękają to sie oblizuje a to co nie ma Ci kto oblizać %-) no ok szminka jak jest zimno ale w lato... :

32

Odp: Depilacja,golenie...

ma ale nie zawsze jest przy mnie
nie widziałem zeby ktoś w lato smarował - z facetów (pseudo facetow)

33

Odp: Depilacja,golenie...

ma ale nie zawsze jest przy mnie to nie maiło byc złośliwe zmojej strony no rozni są faceci i tego nie da sie zmienić

34

Odp: Depilacja,golenie...

bezrękawniki są super na letnie upaly (ale nosiłem je nawet wtedy gdy mialem w lapie cale 30cm!)!Jak mam co pokazac,to pokazuje! A chciałbyś zeby laski caly rok w golfach chodzily?
Jak dla mnie mega pedalskie są skorzane, obcisle spodnie!

35

Odp: Depilacja,golenie...

A chciałbyś zeby laski caly rok w golfach chodzily?  Jak dla mnie mega pedalskie są skorzane, obcisle spodnie! jak laski maja golfy to przynajmniej meska fantazja dziala
a jeśli chodzi o spodnie to, np. na motorach maja jezdizc w dresie :

36

Odp: Depilacja,golenie...

A chciałbyś zeby laski caly rok w golfach chodzily?  Jak dla mnie mega pedalskie są skorzane, obcisle spodnie! jak laski maja golfy to przynajmniej meska fantazja dziala
a jeśli chodzi o spodnie to, np. na motorach maja jezdizc w dresie : Chyba raczej nie dzialaż!To byłoby straszne nieszczescie, gdybyscie sie zbuntowały i przestaly odsłaniać dekoldy!
Przeciez wiadomo,ze nie chodzi o harleyowców i tym podobnych,a o zwykłych facetów ubierających sie w to na codzien.

37

Odp: Depilacja,golenie...

oj dziala dziala... jak tak pochodzę tydzień cala zaslonieta to wreszcie mój facet nie moze wytrzymac... i wtedy jest fajnie big_smile
no rozumiem...taka skora u zwykłego faceta dziwnie wyglada... obcisły tylek itd. :

38

Odp: Depilacja,golenie...

Lolitko wiem ze to nie było złośliwe a golf dziala i to bardzo czasami mmmm

39

Odp: Depilacja,golenie...

głowę gole na 12 mm big_smile , tak jest najlepiej big_smile tzn. lubie tak Musze wam z drugiej strony powiedzieć ze fajne uczucie jak laska taka, ze każdy by zaruchal sie zagalopuje, a ja taki skromny podziekuje. Poprostu wole takie normalne dziewczyny. Sory ze tak odbiegłem od tematu, ale poruszają mnie czasem komenty w stylu zmotywuj sie do pakowania- zobacz jak laski leca na pakerow. nie ma to jak szczerość

a golf dziala i to bardzo czasami mmmm ale lepiej czasem podziałaś w inny sposob

40

Odp: Depilacja,golenie...

eminem81 nie ma to jak szczerość

po prostu nie rajcują mnie przygody na jedna noc :roll: mogę byc dziwny w XXI wieku, ale pozostanę sobą (prawie jak z reklamy sprite tekst)

41

Odp: Depilacja,golenie...

IElaineI eminem81 nie ma to jak szczerość

po prostu nie rajcują mnie przygody na jedna noc :roll: mogę byc dziwny w XXI wieku, ale pozostanę sobą (prawie jak z reklamy sprite tekst)

Tez nie rajcują mnie przygody na jedna noc, najmnie trzy lub cztery ale podstawa: Ostra jazda na pierwszej randce big_smile

42

Odp: Depilacja,golenie...

:-Dha ale dales valdemort brzmi jak prawdziwy macho ;p

43

Odp: Depilacja,golenie...

ok rozumiem,ze moze ktoś nie lubi przygód jednorazowych,ale... jakie jest wasze zdanie jesli,np.
dziewczyna uprawia seks ze swoim przyjacielem? nie ma miedzy nimi zadnego zwiazku tylko zajebista znajomość i jak jest ochota to seks...?

44

Odp: Depilacja,golenie...

W sumie czemu nie jak ona niema faceta, obaj sie podszkolą w tej dziedzinie lols

45

Odp: Depilacja,golenie...

tak tylko pytam bo utarło sie ze to musi byc jakas ku*** : dlatego interesuje mnie Wasz stosunek do takich spraw

a co jeśli dziewczyna ma chłopaka jej chłopak wie o tym ale tak bardzo zalezy mu na dziewczyni ze toleruje to,iz sypić ze swoim kumplem

46

Odp: Depilacja,golenie...

No to tego bym chyba juz nie zniósł ze moja dziewczyna sypić z moim kumplem : chyba najgorsze co moze byc :

47

Odp: Depilacja,golenie...

bardziej to jej kumpel niz jej chlopaka...no ale ok; nie rozmywam juz

48

Odp: Depilacja,golenie...

to dobrze- nie rozmywaj juz bo twoje posty są strasznie zalosne. ulga bedzie nie czytanie juz postów pokazujacych jaka to jesteś niewyrzyta i lecisz na każdego kolesia ;
niby nie powinno sie nikogo obrażać na forum, ale dla mnie ona swoimi głupawymi postami fajne etykiety dzieczynom przyprawiała ; pozdro ;

49

Odp: Depilacja,golenie...

hehe nannette ma racje!!! kuwa to tak jak mit o tym ze jak ktoś ćwiczy na siłce to juz tępak jest ...porazka..ja tam wale takie konwenanse ja ćwiczę dużo i inne sporty do tego a ostatnio w tescie na IQ wyszlo mi 139 ptk czyli raczej nie malo... pozdro dla czarnej

50

Odp: Depilacja,golenie...

eminem81ok rozumiem,ze moze ktoś nie lubi przygód jednorazowych,ale... jakie jest wasze zdanie jesli,np. dziewczyna uprawia seks ze swoim przyjacielem? nie ma miedzy nimi zadnego zwiazku tylko zajebista znajomość i jak jest ochota to seks...?

I właśnie dlatego nie wierze w przyjasn damsko-meska.

wracając do tematu: Sex bez miłości dla przyjemności jestem za, przeciez trzeba se sprawiać przyjemność big_smile