Temat: Depilacja,golenie...

Swego czasu na silownie,w której cwiczylem,przychodzilo dwóch kolesi-amatorow,wyrozniali sie oni ....wydepilowanymi torsami (chociaz budowę mieli również nienaganna). Stad moje pytanie co myslicie o goleniu wlosow pod pachami,na ramionach,na klacie (ale pytanie lol )?Czy moze sami to praktykujecie?
słyszałem kiedys,ze płci przeciwnej podobają sie owłosione klaty...
zauważyłem rowniez,ze niektórzy bywalcy siłowni są rownie czestymy gośćmi w salonach piękności (kosmetycznych),solariach itp. oczywiście dbanie o wyglad jest szalenie ważne ale nie sadzicie,ze coraz wyraźniejszy jest syndrom zniewieściałego facetaż
Mama nadzieje,ze nasze malutkie i słodkie forumowiczki tez sie wypowiedza! big_smile
PS.Ja jestem gładki

2

Odp: Depilacja,golenie...

Coraz częściej mozna spotkać faceta nieowlosionego, znam kilka takich osób i nie uważam tego za coś negatywnego. Szczerze powiem, ze sam czasami ogole sobie rece, klatke, bo nie lubie owlosienia, choć nie mam jakoś wielkiego, wole gładkie ciało i wydaje mi sie, ze teraz taka moda, ze kobiety to lubia. Do kosmetyczki nie chodze bo nie musze, ale solarium często odwiedzam, jak wielu kumpli z silowni. Opalenizna podkresla mięśnie Dbam o wyglad bo lubie sie podobac, ale nie jestem jakimś narcyzem.

Nie widze nic w tym zlego jak facet robi to co kobieta, wkoncu chce dorównać płci pięknej big_smile big_smile big_smile

Pozdrawiam big_smile

3

Odp: Depilacja,golenie...

Ja osobiście gole sie pod pachami, ale to z powodów czysto higienicznych (mam bujne owłosienie w tym miejscu)...

4

Odp: Depilacja,golenie...

Solara- wiadomo o co chodzi
Sam sie nie gole choć zastanawiałem sie zeby klatę ogolić narazie tego nie zrobie big_smile
według mnie jak ktoś chce to moze sobie ogolić pachy klatę plecy-lol:D no i głowę
Kosmetyczka- nieee
Ale rece?? :motylanoga: Briannn przestań big_smile

5

Odp: Depilacja,golenie...

zapomniałem dodac, ze pod pachami tez sie gole

Sixud-Wl - ręce to wiesz....czasami..jak mi coś odbije big_smile

P.S. Jestem normalny big_smile

6

Odp: Depilacja,golenie...

mi nawet nie chce sie na twarzy golic, a co tu mówić o reszcie ciala;

7

Odp: Depilacja,golenie...

Qadrianburmi nawet nie chce sie na twarzy golic, a co tu mówić o reszcie ciala;

dobre...tez tak mam ostatnio ogoliłem sie na B.N. mialem taka brode jak milkolaj big_smile...co do reszty to owszem ale z pora letnia, czyli juz kolo kwietnia a w wakacje obowiazkowo.

8

Odp: Depilacja,golenie...

U mnie to wyglada tak: big_smile
I : Na solarkę juz nie chodze niedługo znowu zacznę
II : Gole sie pod pachami 1. nie pocę sie, 2. Nie podobają mi sie wlosy pod pachami
III : Do kosmetyczki chodze big_smile oczywiście nie chodzi tu o paznokcie itp. lol Dbam o czystość twarzy Z 2 lata temu mialem problem z tradzikiem, ale juz od jakiegoś roku jest wszystko ok i chodze teraz juz sam dla siebie.

A jak z Naszymi kobietkami ?

PoZdRaWiAm :**

9

Odp: Depilacja,golenie...

a u mnie tak
na solarkę nie chodze i nigdy nie bede
do kosmetyczki nie chodze i nigdy NIE bede
a co do golenia to nie wiem narazie mi to nie przeszkadza a jestem dosyc bujnie owłosiony

10

Odp: Depilacja,golenie...

Krzaki pod pachami są obrzydliwe!A jak smierdza gdy sie człek spoci!Ale większość dziewczyn uwaza,ze chłopak przesadza goląc owłosienie pod pachami.

11

Odp: Depilacja,golenie...

Ja pod pachami to sie gole, bo nie lubie miec tam wlochow, na klacie nie musze, bo słabo tam rosna lols

najgorzej jest z zarostem na twarzy, tak nie lubie sie golic, ale by byc pieknym i gładkim to trzeba hehe

12

Odp: Depilacja,golenie...

hehe ja jestem cholernie mało owłosiony na klacie zero na twarzy lekki i jasny zarost a pod pachami tez błąd na avatarze nawet nie widać zebym coś mnial jedyne co to glowa a solarka od czasu do czasu (szkoda mi kasy)

13

Odp: Depilacja,golenie...

ja na solarce byłem 5 razy big_smile narazie styka
gęby tez nie chce mi sie w cholerę golic ;

14

Odp: Depilacja,golenie...

nom ja dziś byłem na solarium, zawsze stojace, nie lubie kłaść sie po niewiadomo kim lols

15

Odp: Depilacja,golenie...

ja sie opalać nie musze mam cienma cere:D a gole sie pod pachami i na twarzy inne czesci ciała zostawiam w spokoju

16

Odp: Depilacja,golenie...

ja sie opalać nie musze mam cienma cerę a na avatarku tego nie widać za bardzo lols

17

Odp: Depilacja,golenie...

to moze ja sie wypowiem big_smile osobiście dla mnie nie ma różnicy czy koleś goli sobie pewne czesci ciała czy tez nie ważne by dbał o siebie i nic mnie nie odrzuciło (np.brzydki zapach) jednak strasznie nie lubie jak koleś ma duzyy zarost na twrzy :!: :!: :!: pozdrawiam :*

18

Odp: Depilacja,golenie...

O nareszcie jakas wypowiedz kobiety
U mnie to jest tak:
solar taaa jak mam kasę szczególnie przed wakacjami
wlosy pod pachami... gole bo tak wygodniej i higieniczniej
na klacie nie musze bo jak narazie mam mało
kosmetyczka nie bardzo siostra by mnie wyśmiała hehe

19

Odp: Depilacja,golenie...

heh ja tez sie gole od czasu do czasu pod pachami ze wzgledow higienicznych nie chce śmierdzieć potem...bleh

20

Odp: Depilacja,golenie...

hmm... solarka...czasem warto bo takie blade ciało nie jest za very
jeśli chodzi o golenie to mi osobiście nie przeszkadza czy to facet robi czy nie,ale pod pachami byłoby wskazane kosmetyczka - no cóż - chłopak powinien byc zadbany ale oby nie metroseksualista

21

Odp: Depilacja,golenie...

eminem81-a jest u ciebie jakas granica, gdzie kończy sie dbanie o wyglad, a zaczyna metrosexualizm ??

22

Odp: Depilacja,golenie...

właśnie to jest teraz delikatny temat z tymi metro możesz poprostu dbać o siebie a ci mówią ze metro jesteś ( mi tak nie mówią - ich szczęście )

23

Odp: Depilacja,golenie...

eminem81-a jest u ciebie jakas granica, gdzie kończy sie dbanie o wyglad, a zaczyna metrosexualizm ??

kiedy koleś używa szminek ochronnych, odzywek do rzes, maluje paznokcie lakierem (bezbarwnym) i takie tam.. to chyba nie jest to normalne

24

Odp: Depilacja,golenie...

heh to mi metro nie grozi big_smile

25

Odp: Depilacja,golenie...

odzywki do rzęs dla chlopa- pierwszy raz slysze:D