1

Temat: GAINER, AMINOKWASY I NITROBOLON - DOBRE TO NA MASE???

witam
mam konkretne pytanie do ludzi którzy znają sie na rzeczy...
otoz waze 65kg przy 179cm wzrostu... sprawa jest banalnie prosta jak sie domyślacie chlopaki... chce przytyc... majac 19 latek na karku i nienajgorsza rzezbe... przychodzi taki czas kiedy chce sie czegoś wiecej!
silownia i suplementy nie są mi obce... jednazke nigdy nie brałem duzo, ani nie ciwczylem hardcorowo... no, ale rozstepy mi sie porobiły
obecnie sie rozcwiczylem i mam zamiar kupić kilka odzywek... oczywiście chodzi o mase... tego typu trening stosuje...
dużo SIE mówi O NITROBOLENIE, ALE CZY ktoś MA jakieś KONKRETY NA TEN TEMAT?! CZY FAKTYCZNIE JEST ON TAKI DOBRY, CZY TYLKO PRZEREKLAMOWANY?
MYSLE NAD ZAKUPEM, GAINERA 1 4,5KG , AMINO BCCA 100KAPS Z VITALMAXA, ORAZ NITROBOLON 240KAPS!? CZY PO TYM DOBRZE pójdę NA MASIE? MOZE ktoś MA LEPSZY POMYSL?
CZY DO TEGO ZESTAWU POTRZEBNA JEST JESZCZE KREATYNA???
pzdr dla wszystkich ziomkow którzy wiedza czemu sluzy trening (nie tylko ten na silce)

2

Odp: GAINER, AMINOKWASY I NITROBOLON - DOBRE TO NA MASE???

moje zdanie ejst takie:
po 1 dieta...jest wszystko rozpisane w poscie podwieszonym w odzywianiu
po 2 uzupełnij braki bialka w diecie bialkiem ostrowai(poszukaj na forum o tym)
nie kupuj gainera bo wegle łatwo wyciągnąć z diety... ryz, kasza, ziemniaki, pieczywo....

a wiec tak kup:
-5kg bialka ostrowii
- do tego jak tak bardzo chcesz kup krete ale zwykle mono vitalmaxa za ok 30zl do tego glukozę spozywcza
-nie kupuj nitro i aminków
i bedzie git......:-D

zobaczymy co inni wymysla:D

3

Odp: GAINER, AMINOKWASY I NITROBOLON - DOBRE TO NA MASE???

ja mam jeszcz 1 pomysl do tego co Florrie1970 napisał dokupić moze taurynę jest niedroga a zwiększy wchalanianie kreatyny

4

Odp: GAINER, AMINOKWASY I NITROBOLON - DOBRE TO NA MASE???

Florrie1970 dziex za info, właśnie poczytałem ciutkę o tym bialeczku i widze ze same pozytywy ma... tylko... w jakich porcjach je brac!?

5

Odp: GAINER, AMINOKWASY I NITROBOLON - DOBRE TO NA MASE???

jeszcze jedno... a co mysliscie o tym co napisałem wyzej... tylko w miejsce nitrbolonu dac kreatyne... a to bialko z ostrowii, brac tylko na noc??
Florrie1970 dlaczego bcca skasowac?
a taurynę to konkretnie jakiego producentaż

6

Odp: GAINER, AMINOKWASY I NITROBOLON - DOBRE TO NA MASE???

w porcjach zależnych od brakow w diecie

7

Odp: GAINER, AMINOKWASY I NITROBOLON - DOBRE TO NA MASE???

na aminy szkoda kasy, za ten hajski lepiej dokup bialko -przyda sie

jak chcesz to taurynę dokup, ale ja bym nie kupywal:D