1

Temat: cykl metki

czesc.
mam 19 lat i ćwiczę od roku i chce wziasc metke.
brałem juz kiedyś (200) i teraz chce wziasc znowu.
tylko teraz chce wziasc wiecej niz 1 na jeden cykl.
ile mogę najwiecej zjeść metki na raz?? mogę wziasc 2 potem zrobić miesiąc przerwy i potem znowu 200.
acha i do tego gainery.

2

Odp: cykl metki

i do tego odblokowanie ;

3

Odp: cykl metki

Po co odblokowanie.
Gainer wystarczy :badgrin:

4

Odp: cykl metki

eh wy meciarze 3 tyg ON 2 tyg OFF i tak wkolko.
w tygodniach OFF tribulus 1000mg 3x dziennie

5

Odp: cykl metki

No ładnie gainer na odblokowanie , tak to raczej moderator nie powinien sie wypowiadac.
A jeżeli chpodzi o goscia który zadal pytanie to mam rade dla niego , gosciu wez sie pozadnie za trening , suplementacje i dietę a jeszcze wiele osiagniesz.

6

Odp: cykl metki

Tiffanyy... nie zrozumiałeś złośliwej ironii? Oczywiscie, ze gainer nie ma nic wspólnego z odblokowaniem.
To był taki złośliwy żart zamiast opieprzenia chłopaka

7

Odp: cykl metki

a co sie bieżę na odblokowanie?? Mięsniak_2 tribulus to jest odzywka czy kupuje sie to w aptece??

8

Odp: cykl metki

nie wiesz co to tribulus nie masz pojecia o odbloku a za koksy sie beirzesz <:-Dha> dokształć sie troche i wtedy załóż post

9

Odp: cykl metki

ciekawo jeszcze ile osób z ciebe ''zgnije'';
poczytaj o odloku, trib to supl;

10

Odp: cykl metki

Ale wz jesteście madryz a tak naprawdę gówno wiecie. Ciekawe cyz wz od rayu wsyzstko wiedyieliscie. Trudno jak nie chcecie mi lpowiedyiec co sie bieye na odblokowanie to mam was gdyies. od kogoś innego sie dowiem. pewnie wz sami nie wiecie.
c

11

Odp: cykl metki

juz wiem CLOMID.
DYIEKI zA POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12

Odp: cykl metki

Albertt.
Przestaw sobie klawiaturę na PŁ A na temat osłonek przy mecie sie zapoznales? Bo wiesz... zdrowie masz jedno.
Im wczesniej zaczniesz bez odpowiedniej wiedzy... tym szybciej skończysz (jezeli mnie rozumiesz).