1

Temat: Prosta dieta. z tym,ze bez gotowania :(

witam.
chciałbym sie przywitać na wstępie pozniewaz jestem nowy //:-D :-D i tak ,trenowalem kiedyś i rezultaty byly niezle , biceps 41 , przedramię 37, klatka ok 105 . barki ok 12 . ale przestalem...szkola,dziewczyna i tak jakoś wyszlo...co za tym idzie niestety troche spadłem z waga i wymiarami...moze wiecej niz troche //:-D :-D nie ćwiczę jakieś juz pol roku . chciałbym wrócić i potrzebna mi dieta ,glownie na mase.
ale jest problem bo tak skorzystałbym z przypiętych dzialow ale nie mam kucheni gazowej a mieszkam sam. //:-( :-( i teraz nie wiem co jeść zeby jakoś zastąpić jedzenie które sam mógłbym ugotowac.
prosze o pomoc .btw w przyszłości planuje kupić kuchenkę ale na prąd ,taka mala /

2

Odp: Prosta dieta. z tym,ze bez gotowania :(

Ty, to jak ty się odżywiałeś do tej pory ? Na zupkach chińskich ??No i najlepiej podaj czy wcześniej miałeś jakiś staż, wiek, takie bzdety, bo może jakiś gainer będzie rozwiązaniem.

3

Odp: Prosta dieta. z tym,ze bez gotowania :(

Lo matko człowieku kup sobie chociaż jakiś jeden palnik i butle z gazem do tego, bo inaczej to nie wiem jak ty chcesz jesc.

4

Odp: Prosta dieta. z tym,ze bez gotowania :(

//laugh.gif lol laugh.gif powiedzmy,ze tak ale chlebek,serki,jogurty...kebab,pizza itp //:-D :-D i jak,uzykam jakas pomoc?nie chce zaśmiecać forum itp ale nie umiem edytować postu .wiec napisze w kolejnym ,staz to jakieś 6 miesięcy , wtedy jakas kreatynka,dextroza i bialko jako dodatku uzywalem.

5

Odp: Prosta dieta. z tym,ze bez gotowania :(

w każdej pizzeri dawaj kurczaka do pizzy idź porozmawiaj z szefem i poproś zeby Ci sprzedawał samego kurczaka usmazonego, jak maja również zestawy to tez maja ryz wiec masz posilki gotowe

6

Odp: Prosta dieta. z tym,ze bez gotowania :(

czego sie nie robi dla masy?dasz rade!zyletka , 2 kabelki i juz masz buzale , kumasz?ryz i jaj możesz gotowac, chyba ze fazy wogule nie masz?a jak jakiś problem to tu wal, pomożemy ile mozemy!

7

Odp: Prosta dieta. z tym,ze bez gotowania :(

Zawsze możesz zwrócić sie z pomocą do chemii i sięgnąć po jakiegoś gainera.

8

Odp: Prosta dieta. z tym,ze bez gotowania :(

wspolczuje ci kolego //:-( :-( ,bez ciepłego posiłku typu obiad nie wiem jak ty funkcjonujesz ,po co ci odrazu cala kuchenka kup tak mala bez piekarnika napewn nie jest droga a coś tam na nich upichcisz brawa dla ciebie za silna wole //:-D :-D i życzę powrotu masy bo wyikibyly ładne //:-D :-D /

9

Odp: Prosta dieta. z tym,ze bez gotowania :(

dzieki wszystkim . na pewno bedzie dobrze //:-D :-D dam rade .szczesci,ze silownia jest blisko jakieś 5 min drogi ode mnie.
musze kupić ten piekarnik na prad.
fakt jakiś gainerek sobie kupie, zawsze pomoże //:-D :-D /

10

Odp: Prosta dieta. z tym,ze bez gotowania :(

mieszkac samemu troche jak animal dwa stołki kuchnia lustro do pozowania /