Temat: Tapety

Szukam, szukam i znaleźć ni moge, a tapta ktora mam od roku mi sie znudziła (z Pudzianem) Dajcie mi jakieś dobre tapety! oczywiście na komputer

2

Odp: Tapety

to zrob sobie pościągaj isie troche pobaw;-)

3

Odp: Tapety

Jakas laske bys se na monitor wsadził a nie Pudziana /

4

Odp: Tapety

97206:date pon, 04 gru 2006 - 01:04:name Qubus) ''(Qubus @ pon, 04 gru 2006 - 01:04) snapback97206/snapback ''!Szukam, szukam i znaleźć ni moge, a tapta ktora mam od roku mi sie znudziła (z Pudzianem) Dajcie mi jakieś dobre tapety! oczywiście na komputerna komputer)) ja myslaem ze na pulpit

5

Odp: Tapety

eweeugeniPol nie badz taki do przodu bo Ci tylu zabraknie!aline gdybym mial jakas laske wstawić wstawiłbym swoja //:-D :-D /Noah98 nie chce mi sie/nie mam talentu/nie mam wizji - niepotrzebne skreśl (a wszystkie są potrzebne)no panowie nie postaraliście sie //:-( :-( /

6

Odp: Tapety

http://www.muscletech.com/PROFILES/MAIN/profiles.shtml Po kliknieciu na danego kulturystę pojawiają sie tapety z jego udzialem - Polecam !

7

Odp: Tapety

Kurde zeby na pulpicie miec faceta //huh.gif :huh: huh.gif jak moja siora robi coś takiego to od razu zakładam hasło na miesiąc zeby sie takich rzeczy oduczyła /

8

Odp: Tapety

teraz znalazłem dobra z Colemanem na stronie BSN //:-D :-D /

9

Odp: Tapety

fajna ta stronka;-)

10

Odp: Tapety

jestem tego samego zdania