26

Odp: SPOSOBY

JA BYM PROPOWNOWAL Z OTWARTEJ dłoni TYLKO KANTEM OCZYWI¦CIE W KARK LUB POTYLICE MROCZY PO JEDNYM STRZALE I KOLO WIDZI GWIAZDY WTEDY ROBISZ CO CHCESZ

27

Odp: SPOSOBY

tylko jak to zrobić stojąc twarzą w twarz??

28

Odp: SPOSOBY

najważniejszy zawsze jest pierwszy cios
latwiej trafić jak sie celuje 20cm za ucho
(zabezpieczenie w razie uników :-) )

29

Odp: SPOSOBY

widziałem takich kozakow ze mosial bys mu ręce i nogi połamać zeby przestał , a nawet jeszcze by cie gryzł przy mnie napierdalali sie butelkami po łbie i drabami takimi co sie wpierdala kolo drzewek zeby rosly prosto koleś wyglądał jak rambo mial pewnie do zalozenia ze 3 sfow i talej lazl jak pit bull na takiego to nie daj boze trafić moim zdaniem najlepiej jest z bani jak ktoś umnie pierdolnąć to nie ma kozaka kiedyś za malolata poszlem z takim łobuzem na dyskotekę i sprol sie do takiego kikboxera o piwo to dostał takiego kopa w ryj ze nie widziałem nogi kumpel tylko lep mu odskoczył i jak mu zapierolil zdyni przez tlum to mi koleś mówił ze na sali słyszał taki zgrzyt lamanej kosci koleś nie nadawał sie do walki

30

Odp: SPOSOBY

Teraz jest pełno kolesi którzy pierwsi zaczynają i jak dostana po ryju dzwonią na psy wiea ja proponuje uderzenie w ?o3adz i nie ma kolesi.
A jak nie bedzie poobijany to w sadzie gówno Ci udowodni.