Temat: Co jesc na mase ????

ćwiczę 4 miesiące i nie poge przytyć co jeść i ile razy dzienie ????????? //:-( :-( //:-( :-( //:-( :-( /

2

Odp: Co jesc na mase ????

No te 5 razy dziennie jak nic jeżeli chcesz przytyc.
no i jeść to co ma dużo węglowodanów i do tego coś z bialkiem, najlepiej z mala zawartością tluszczu.

3

Odp: Co jesc na mase ????

< tu zobacz jeśli nie patrzales, możesz coś dobrać wybrać pozmieniac:> < tu zobacz jeśli nie patrzales, możesz coś dobrać wybrać pozmieniac:>

4

Odp: Co jesc na mase ????

polecał bym i jedna i droga podpowiedz //:-D :-D powodzenia w abieraniu masy

5

Odp: Co jesc na mase ????

prosta odpowiedz jeśli nie przybierasz na msie tzn ze jesz za malo.
5-6 posilkow w twoim wypadku opartych na platkach owisanych , ryżu . zresztą nie ma co sie za dużo rozwodzić jeść , jeść

6

Odp: Co jesc na mase ????

Nie inaczej.
Minimum 6 posilkow dziennie w odstępie ok.
3 godzin.
Opartych glownie na węglowodanach zlozonych (jak wczesniej napisał januszmuszBant, ryz, kasza wszelkiego rodzaju, ciemne pieczywo, zboze, makaron) i na bialku.
stosując takie zalozenia w diecie tluszcz po drodze nabije swoje.
Jednak gdy jesteś tzw.
"hard gainerem" i zarcie przelatuje przez ciebie jak woda w klopie, odsyłam do dzialu SUPLEMENTACJA.

7

Odp: Co jesc na mase ????

105143:date śro, 31 sty 2007 - 00:17:name Millard1985) ''(Millard1985 @ śro, 31 sty 2007 - 00:17) snapback105143/snapback ''!Jednak gdy jesteś tzw.
"hard gainerem" i żarcie przelatuje przez ciebie jak woda w klopie, odsyłam do działu SUPLEMENTACJA.dobrey text a jeśli chodzi o odzywki to jak one działają na tradzik? osobiście mam troche z tym klopotu i dlatego boje sie sięgać po jakikolwiek rodzaj odzywek.
no wiec w przypadku ze ciezko mi przytyc, odzywek unikam, wiec jak zrobić ta mase?? /

8

Odp: Co jesc na mase ????

odzywki nie maja wpływu na rozwój ani na zwalczanie tradziku... zwiększone spozycie bialka moze to powodować choć nie zawsze

9

Odp: Co jesc na mase ????

zauważ ze trądzik sie nasila jak jesz ostre pikantne rzeczy i to samo jak jesz coś chemicznie wytworzone czyli np odzwyki i suplelecz ja tezm mam z tym problem i jakoś nic wiecej nie widze

10

Odp: Co jesc na mase ????

czyli trzeba poprostu przetestowac. /sorry za offtop ale bez sensu zakładać temat z taka glupota.
jeżeli mam podane np 150g ryżu to to jest waga podawana przed czy po ugotowaniu? raczej przed czyli cuchego nie?

11

Odp: Co jesc na mase ????

tak później woda chyba tez nasiąka