1

Temat: Zestaw do oceny

-Wielkie YoL-Do tego Carbo (jak mi sie skończy to dokupię dextro)-Linki poszły na piwo-I jak to bedzie wygladalo: Mam wypic kreatynę z carbo, a za chwilkę przepic to bialkiem?!--coloro:#FF6666--span color:#FF6666 !--/coloro--Wpisuj nazwy, nie dawaj linkow! SS!--colorc--/span!--/colorc--

2

Odp: Zestaw do oceny

tradycyjny zestaw.bialko jako uzupelnienie w diecie.

3

Odp: Zestaw do oceny

Kto mi rozsadzil temat, przyznać sie bez bicia /Jeszcze raz bez linkow:Vitalmax Kreatyna 500g 100%mikro 250mesh+B6 Odrazu pytanie czym sie rozni kreatyna Vitalmax ic od tej na gorze? ktora jest lepsza.....Jako transporter carbo (pozniej dextro jak sie skonczy)Bialko: OSTROWIA WPC 8 800GI witaminki: Multipak36 TREC'a Kiedy najlepiej pic bialko ?

4

Odp: Zestaw do oceny

nabiłeś już 3 postów siedzisz na forum od miesiąca i cały czas zadajesz te same pytania, różnią się rozdrobnieniem, a efekt między tymi dwoma kreatynami(Vitalmax bo o te ci chodzi bo innych niewidze) jest minimalny, a napewno niezauważalny, carbo bierzesz bezpośrednio po treningu 50-70g, białko kiedy niemasz możliwości zjedzenia posiłku + jakieś węgle.

5

Odp: Zestaw do oceny

Faktycznie jestem troche roztrzepany, cóż chyba bede musial zmienić forum, bo tu jestem niechciany <beksa>

6

Odp: Zestaw do oceny

ej a 800gram to Ci raczej niestyka.......chyba ze będziesz brał tylko po treningu...czyt.
masz dietę B) /

7

Odp: Zestaw do oceny

'' ''!Faktycznie jestem troche roztrzepany, cóż chyba bede musiał zmienić forum, bo tu jestem niechciany <beksa>Masz problemy osobowościowe ? Akurat to forum jest jednym z tych gdzie najmniej besztają ludzi.
Takie jest moje odczucia odnosząc do innych znanych for.To ja Ci post zmieniłem.
Nawet się podpisałem.