1

Temat: Kolejny cykl

Poprzedni cykl składał sie z 35 tescia prolo i 20ml deki, zaczynam odblokowanie, ale mysle juz co by wziasc na następny cykl tak za 2miesiace, chciał bym uzyskać troche masy i sily, czy dobrym rozwiazaniem by było 40omy i 300mety?? to był mój 3 cykl, Waga 108kg wzrost 193cm.

2

Odp: Kolejny cykl

ja bym połączył eq + oma/susta + meta...

3

Odp: Kolejny cykl

eq tzn co??

4

Odp: Kolejny cykl

Equipoise??

5

Odp: Kolejny cykl

no boldek
moja propozycja to boldek+cypio+meta(ew dla hardcorowców oxymetholone )

6

Odp: Kolejny cykl

Radas mam prośbę do ciebie . Napisz oczywiście jak możesz czy wybór srodkow na 3 cykl jest podyktowanysrodkami finansowymi . Czy mogę puścić wodze fantazji i napisać jakas konkretna propozycje?

7

Odp: Kolejny cykl

No raczej Power nie bardzo, cieszko nawet podac do jakiej kwoty bo to roznie z cenami ale tak do 450zl max 500zl mogę wydac na koks nie wliczając do tego odblokowania itd.

8

Odp: Kolejny cykl

Witam.
radas ale to 4 omy + 3 mety to jakieś nieporozumienie to poprzedni cykl robisz sobie z środkiem dobrym anabolicznym, nandrolonem a kolejny chcesz zrobić z taka ilością testosteronu to bedzie totalny niewypał napewno bardzo popuchniesz i pociągniesz wody i jeszcze potem będziesz mial wielkie spadki.

W 100% zgodzę sie z moimi przedmówcami bo dobrze ci radza i powinnes ich posluchac.

Pozdrawiam.

9

Odp: Kolejny cykl

Ja tez odradzam stosowanie wymienionego przez ciebie zestawu.
Skurczy powaznie jaja , da krótkotrwały efekt . Pomysl nad jkaims sensownym polaczeniem anabolika dobrej jakości z androgenem.odaj do tego anty estrogeny i porządny odblok . Na bank bedizesz zadowolony.

10

Odp: Kolejny cykl

No to Power co bys zaproponowal?: bo każdy coś napisał oprucz Ciebie pozdro

11

Odp: Kolejny cykl

no boldek
moja propozycja to boldek+cypio+meta(ew dla hardcorowców oxymetholone )
to jest najlepsze rozwiazanie!

12

Odp: Kolejny cykl

dobra dzieki a jeszcze jedno po ile tego bym musial wziasc? pozdro

13

Odp: Kolejny cykl

2 flakony bolda, półtora falkony cypio, 200metaxa, 3 amp hcg 60tab nolvy 20tab clomidu

14

Odp: Kolejny cykl

ok dzieki Bertie-Br pozdro

15

Odp: Kolejny cykl

Meta to nie jest dobry wybor

DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.