1

Temat: Prosba o pomoc... sterydy anaboliczne :)

WITAM WSZYSTKICH.

W tym roku pisze prace magisterska. wybrałem sobie temat który naprawdę mnie interesuje i chciałbym to zrobić jak najlepiej. Dlatego zwracam sie do was o pomoc. Tematem mojej pracy są sterydy anaboliczne big_smile
W pracy tej potrzebuje przeprowadzić ankiete. I w tym momencie przydałaby sie wasza pomoc Ankieta skierowana jest wyłącznie do osób które osobiście korzystały ze sterydów kiedyś lub obecnie.
Nie powinno to zajac dużo czasu
Aha... prawie zapomnialem. Ankieta jest w 100% ANONIMOWA a dane z niej beda uzyte tylko w formie statystyk.
byłby ktoś chętny zeby coś takiego wypelnic??

pomóżcie plizzzzz
czekam na wasze odpowiedzi.

Ps. Ankieta jest w formie pliku napisanego w Wordzie. Nie wiem czy to mozna jakoś tu umieścić czy jak. Chyba najwygodnejsza forma byłoby gdyby zainteresowane osoby napisały do mnie maila, ja wysle wtedy ankiete, wypełńcie ja sobie i odeslecie. Wiem ze nie każdemu moze sie chcieć jednak liczę ze znajdzie sie chociaż kilka takich osób ; mój mail: XCorazon@tlen.pl
Z gory dzieki

Pozdrawiam
Piotr Z.

2

Odp: Prosba o pomoc... sterydy anaboliczne :)

Piotrek nie licz raczej na pomoc . Nikomu sie nie chce wypełniać zadnych ankiet . zresztą tu brało tylko kilka osób wiec nie ma ich za wiele.
Sprobuj na innych forach.

3

Odp: Prosba o pomoc... sterydy anaboliczne :)

zadne wordy, tu taj zrob i bedzies zmial

4

Odp: Prosba o pomoc... sterydy anaboliczne :)

bez sensu taka ankieta

DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.