1

Temat: ROZPISKA

moze ktoś rozpisać mi 6 mety i 6 omy ?
z gory thx
ewentualnie 3 mety i 3 omena

ale naciskam na 6 i 6 shootow

pozdro ~~

2

Odp: ROZPISKA

dla ciebie ? %-)

3

Odp: ROZPISKA

omka 1 raz dziennnie i 1 tabsow mety podzielonych co 2 godziny po jedzeniu.
i mamy krotki dwumiesięczny cyklik na wysokiej jakości mase..........o czym my tu wogole rozmawiamy?

4

Odp: ROZPISKA

nie IsynekI nie dlamnie

hm podejmie sie ktoś tego zadania ?

6 mety i 6 omena

5

Odp: ROZPISKA

TAK WIEM ! koleś JEST SAMOBOJCA MOWIE MU A ON SWOJE NO TO OK PLZ NIECH ktoś TO ROZPISZE ^^

6

Odp: ROZPISKA

heh taka kuracja to chyba dla slonia 6 omki i 6 mety a pozatym jaki koszt takiej kuracji musi byc hehe skoro taki zdesperowany jest i gotowy na skutki uboczne to niech zapoda anapolon tylko z tym to juz niema jaj

7

Odp: ROZPISKA

wbrew pozorom to bardzo tania kuracja , ok 6 koleś jest poprostu glopi , tlumacze mu rozne rzeczy , mowie mu o diecie , ale sami wiecie ze dalna sie nieprzegada możesz mu mówić co tylko chcesz a on powie na to : ''tak wiem '' a i tak bedzie robił swoje %^^

8

Odp: ROZPISKA

TOD jesteś tyle czasu i nie znasz podstawowej zasady w kwestii tych pytan; wiek/starz/waga

9

Odp: ROZPISKA

500pln i rozpisuje

10

Odp: ROZPISKA

no to koleś ładnie robi chciał bym widzieć go po tym cyklu:p a wspolczuje jego watrobie

11

Odp: ROZPISKA

No jeżeli ktoś z ludzi znajacych sie na rzeczy podjąłby sie takiej głupoty to od razu zakomunikował by swiatu ze jest rownie głupi co gosc który chce to wziasc.

12

Odp: ROZPISKA

wes mu sprzedaj 6 tab slodzika do cherbaty i 60fiolek z olejem zepakowym będziesz mial dobry uczynek chociasz znam typa co wali po 8 oma na cykl

13

Odp: ROZPISKA

Mam prośbę Boy nie umieszczaj takich glupich pytań na forum bo to tylko zle świadczy o tobie.

14

Odp: ROZPISKA

TOD juz tu nie napisze...

15

Odp: ROZPISKA

Mozemy rozpisac Ci cykl

DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.