Temat: problem z metanabolem

siema! ćwiczę 7 miesiecy.
wziąłem 4 mety.
teraz kupiłem kreatynę olimp 13 i nic nie kopie.
biorę ja juz 3 tygodnie ni nic.
tylko pompuje sie podczas treningu troche lepiej.
mój kumpel tez ja brał i mial juz pierwsze efekty.
czytałem ze na 30% ludzi kreatyna nie dziala.
a moze to jest powodem tej rozbieżności ze on zaczynał od 32 w bicu a ja od 38.
pomocy

2

Odp: problem z metanabolem

116413:date sob, 28 kwi 2007 - 20:47:name xXxwalkerxXx) ''(xXxwalkerxXx @ sob, 28 kwi 2007 - 20:47) snapback116413/snapback ''!cwicze 7 miesiecy.
wziąłem 4 mety.
nie mam pytań :blink: rad szczególnie //huh.gif :huh: huh.gif /

3

Odp: problem z metanabolem

ja niekumam jakie ty masz pytanie i czego spodziewałeś sie po kreatynie ze będziesz mial efekty jak na metce, a co ma tutaj wielkość bicepsu do rzeczy tego tez niewiem, jeśli piszesz ze coś tam sie lepiej pompuje podczas treningu to jednak dziala, sprecyzuj pytanie.

4

Odp: problem z metanabolem

chodzi mi o to czy aby ta meta nie jest powodem tego slabego dzialania.
co potrafi kreatyna widziałem na wlasne oczy i musze ci powiedzieć ze dużo mecie nie ustepuje

Odp: problem z metanabolem

masz pecha... zamiast 4 mety mogłeś sie pobawić najpierw w 4 krety ; teraz bys nie narzekal;

6

Odp: problem z metanabolem

to nie trzeba było brać 4 mety... Pozatym nie wiem czy można metę porównać z kretą bo patrząc od strny biologicznej zwiększenie syntezy białek a zatrzymywanie wody w komorkach mięśniowych to jednak jest rożnica /

7

Odp: problem z metanabolem

dziaki za odp.
z tak nawiasem to byly moje pierwsze i na 99% ostatnie sterydy.
to miało byc tak na dobry poczatek.
zeby miec na czym bazowac.
udało sie i to by było chyba na tyle

8

Odp: problem z metanabolem

ja troche z innej strony zaczne:400mety dajmy ze miales po 5mg czyli brałeś ja lekko ponad 14 tygodni..jesli miales 1 to 28 tyodni...zapewne jeszcze bez odblokutakie pytanie to chyba do supliedit wiesz co to dietanabol?

9

Odp: problem z metanabolem

116432:date nie, 29 kwi 2007 - 00:36:name xXxwalkerxXx) ''(xXxwalkerxXx @ nie, 29 kwi 2007 - 00:36) snapback116432/snapback ''!dziaki za odp.
z tak nawiasem to byly moje pierwsze i na 99% ostatnie sterydy.
to miało byc tak na dobry poczatek.
zeby miec na czym bazowac.
udało sie i to by było chyba na tylea ja ci mowie ze bede teraz spadki...wiec weźmiesz znowu..

10

Odp: problem z metanabolem

a jak poziom fatu? bo ja mysle ze jesteś niezle zalany jak zaczynałeś od 38 w bicu.
zreszta.
to jest tak jak ze wszystkim, jak nie wiesz nic o ciupcianiu to kończysz na alimentach, jak Ci nikt nie objaśni samochodu na poczatku to nie wsiądziesz i nie pojedziesz.
a ludzie nie maja pojecia o normalnym cwiczeniu a juz sie lapić za metanabol.
ten efekt po metce uzyskałbyś bez metki.
teraz ta kreatynę możesz sobie dosypać jako słodzik do herbaty.

11

Odp: problem z metanabolem

fatu niestety bardzo duuuuzo //:-( :-( to jest sens brac ta kreteż??

12

Odp: problem z metanabolem

wiekszy sens mialby tribbuolus zeby chociaż Ci męskości troche oszczedzil..

13

Odp: problem z metanabolem

błądzisz chlopcze... zacznij sie porządnie odzywiac, narazie daruj sobie jakie kolwiek odzywki (nie wspomne o sterydach)... zacznij robić areoby i od sezonu zimowego zacznij uczciwie pracować nad swoja sylwetka a lepiej na tym wyjdziesz...

14

Odp: problem z metanabolem

Mysle ,ze powinieneś odstawić na bok wszystko i pocwiczys troche na sucho jakiś czas ,a potem pomyśleć nad zakupem jakiś odzywek

15

Odp: problem z metanabolem

meta to nie jest dobry wobor

DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.