Temat: centymetry

siemano mam 17 lat i 173 cm wzrostu, a chciałbym miec chociaż 18 cm.
Jest na to jakiś sposob? Moze jakao kuracjażProsze o kontakt na maila OWOVIFAZICen@tlen.pl

2

Odp: centymetry

wcale nie jesteś niski... na naturę nic nie poradzisz, ale możesz probowac łykać aminokwasy AOL przed snem i glutaminę przed trniengiem i dużo pływać wycioagac sie, to moze ze 2 cm jeszcze urośniesz ;-) a tak powaznie mam kumpla, co zaczął rosnac pod koniec LO, na poczatku mielismy po 18 cm, ja przez LO uroslem 5 cm, on 18...

3

Odp: centymetry

z genetyka nie wygrasz popatrz na rodzicow i będziesz wiedział jaki wzrost na maksa możesz osiagnac!!

Na dietę lub basen raczej juz za późno choć tez znam jedna osobę co kolo 19-stki wystrzeliła w gore big_smile wiec jak masz możliwość to zasowaj na basen to jedyna szansa i przypadkiem nie rob przysiadów i nie JEDZ metki czy inncy steroli lol

4

Odp: centymetry

wes sobie hormon wzrostu ale on kosztuje kupę kasy miałem kiedyś 1 amp od kumpla chorego na kar3owatooc uros3em 1,5 cm a podniosłem 1 kilo wiwecej to jest dopiero wypier.....cz

5

Odp: centymetry

wes sobie hormon wzrostu miałem kiedyś 1 amp  uros3em 1,5 cm  a podniosłem  1 kilo wiwecej to jest dopiero wypier.....cz
lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol

6

Odp: centymetry

:-) OMEANDREN a nic innego ci sie nie powiększyło Nos, uszy, jezyk Lepiej sprawdź :-)

7

Odp: centymetry

:-) :-) :-) :-)

8

Odp: centymetry

Hmmm ..

Mam podobny problem. lat 16 wzrost 17 cm i na wiecej sie nie zanosi. zaczolem teraz cykl glutaminowy. zobaczę co i jak , ale jak by był jakiś koks który mi pomoże podrosnąć to bym sie skusil. Jeszcze sie nie kulem nigdy wiec nie wiem czy urosnę coś w gore..

Jaki koks osiągalny dla mnie?

9

Odp: centymetry

jeżeli uwazasz, ze jesteś za niski idziesz do endokrynolog ai on stwierdza czy należy podjąć leczenie czy tez nie

10

Odp: centymetry

Najlepszy tutaj bylby hormon wzrostu

DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.