1

Temat: Testosteron!!

Witam!od stycznia-lutego zakupie ENANTHAT TESTOSTERONU - PROLONGATUMCzas aktywnego dzialania: 5-7 dniPrzecietne dawki: 200-500mg co pićty dzienPrzeznaczenie: masa, silaDzialanie: solidne przyrosty od 3ciego tygodniaDlugosc dawkowania: 8-12 tygodniWykrywalnosc: do 3 miesiecyWlasciwosci: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT, toksyczność niskaBlokowanie układu HPTA: bardzo silneOdblokowanie: 2tyg po ostatniej injekcjiTestosteron enanthate to podstawowy środek używany w cyklach masowych.
Daje bardzo duze przyrosty masy i sily, które poza naturalnymi własnościami wiążą sie z jego skłonnościami do magazynowania wody w tkance miesniowej.
skłonność ta wynika z jego silnej aromatyzacji do estrogenu.
Enanthate posiada wszystkie właściwości testosteronu, o których mozna przeczytać nizej.
Jako, ze forma ta charakteryzuje sie tym, iz kumuluje sie w organizmie - skutki uboczne mogą byc nasilone wraz ze zwiększaniem dawki.
Lek ten powoli osiąga stale stezenie a jego kumulacje mozna zauważyć od 3ciego tygodnia jeżeli przyjmowany jest co 5dni bo tak właśnie powinien z racji swego okresu aktywnego poltrwania.
Znakomicie dziala w polaczeniu z wysoce anabolicznymi srodkami takimi jak deca durabolin czy metanabol.tyle jest napisane na stronce?? a jakieś skutki uboczne moze ktoś wie wiecej na ten temat???prosze o odpowiedz

2

Odp: Testosteron!!

Najczestrze:- efekty podwyższonego estrogenu -> ginekomastia, obrzęki - efekty ze strony DHT - tradzik, wypadanie lub porost wlosow, mozliwe powiekszenie raka prostaty - zaburzenie stosunku zlego do dobrego cholesterolu - podwyższone ciśnienie

3

Odp: Testosteron!!

100154:date sro, 27 gru 2006 - 23:32:name misxtucc) ''(misxtucc @ sro, 27 gru 2006 - 23:32) snapback100154/snapback ''!Najczestrze:- efekty podwyższonego estrogenu -> ginekomastia, obrzęki - efekty ze strony DHT - tradzik, wypadanie lub porost wlosow, mozliwe powiekszenie raka prostaty - zaburzenie stosunku zlego do dobrego cholesterolu - podwyższone cisnienieCalkowicie sie zgadzam z odpowiedzią wyzej //:-D :-D ale to tylko twoja wola na poczatku bedzie fajnie wszystko rosnie i w ogole ale kiedyś tego pozalujesz... moja rada pa

4

Odp: Testosteron!!

skutki uboczne są olbrzymie ale nie zawsze mogą wystąpić wszystko zalezy od twojego organizmu DNA itd pozdrofki /

5

Odp: Testosteron!!

dzieki no to mam dylemat juz niewiem co robić moze jakieś mniejsze ilosci zakupie i zobaczę jak to bedzie wygladalo...

6

Odp: Testosteron!!

Jak juz napewno będziesz chciał brac do nie zaniechaj odbloku, moze jakiś tutejszy ekspert poda Ci co i jak ..

7

Odp: Testosteron!!

100197:date czw, 28 gru 2006 - 12:02:name rbqsacqs1974) ''(rbqsacqs1974 @ czw, 28 gru 2006 - 12:02) snapback100197/snapback ''!Jak juz napewno będziesz chciał brac do nie zaniechaj odbloku, moze jakiś tutejszy ekspert poda Ci co i jak ..poprosze o odp.
jest tu jakiś ekspert /?

8

Odp: Testosteron!!

Konkretne odpowiedzi daje Abarca-Detektyw

9

Odp: Testosteron!!

a długofalowe skutki uboczne to bezplodnosc, impotencja...

10

Odp: Testosteron!!

to moze ktoś zna jakiś koks który nie posiada az takich skutków ubocznych jest wogole taki... ???

11

Odp: Testosteron!!

każdy posiada mniejsze lub wieksze.
najważniejsze zapanować nad tymi skutkami.

12

Odp: Testosteron!!

nie zapomnijcie tez o depresji /

13

Odp: Testosteron!!

Abarca-Detektyw mam pare pytań jakbys mial czas zeby mi odpisać to odezwij sie na moje gg 6960109 (siedze często na niewidocznym) z gory dzieki

14

Odp: Testosteron!!

kup dobre osłonki na cykl a po cyklu porządnie sie odblokuj a bedzie dobrze no i o czywiscie zapier...... na siłowni podczas cyklu.
nie ma co sie zastanawiac.wal smialo jak wiesz jak oczywiście .......

15

Odp: Testosteron!!

co maja dzieci to tego :/jak sie nie bedzie sępił na osłonki odblok i podtrzymanie to nic mu nie bedzie ...takie moje zdanie...

16

Odp: Testosteron!!

drazniace jest to cale umoralnianie.....jesli ktoś jest dorosly i wie co robi to po co mu docinki typu "szkoda zycia" itd ..... lepiej napisać jak zrobić zeby cykl dal dobre efekty przy minimalnych skutkach ubocznych ale taka wiedze posiadają jak widać tylko nieliczni....... bo cala reszta woli napisać "nie bierz tego ,....po co ci to " to tylko świadczy o braku wiedzy..........

17

Odp: Testosteron!!

100739:date sob, 3 gru 2006 - 10:26:name matesh) ''(matesh @ sob, 3 gru 2006 - 10:26) snapback100739/snapback ''!!--coloro:#FF0000--span color:#FF !--/coloro--SZkoda zycia! !--colorc--/span!--/colorc--nie lepiej jakieś nowe odzywki kupic? !--coloro:#33FF33--span color:#33FF33 !--/coloro--tam nie ma efektow ubocznych!--colorc--/span!--/colorc-- przeciesz i tak kiedyś umrze -----------------------------------------------------------------------sa duży brzuch /

18

Odp: Testosteron!!

Usunolem kilka umoralniajacych postów - typu - nie bierz tego świństwa i tak dalej - jest to mój obowiązek jako moda tego dzialu . Apeluje do wszytskich aby nie wypisywać takich głupot , to dzial doping i ktoś zadajacy pytane oczekuje konkretnej odpowiedzi a nie morlanego pierdolenia.
Jezelisie komuś nie podoba niech poprstu nie czyta tego dzialu forum.
Co do pytania zadanego pzrez Ciebie drogi użytkowniku to moi koledzy juz praktycznie wyczerpali temat . mogę jedynie dodać od siebie ze jezeliwszytsk przeprowadzisz z glowa to powinno byc ok.
Od siebie napisze ci ze ja stosując prolongatum napotykam na brak koncentracji , rozkojarzenie , lenistwo , drastyczne obnizenie libido po cyklu , które często mimo poprawnego odblokowania trwa dość dluga zeby nie powiedzieć bardzo dlugo.

19

Odp: Testosteron!!

Testostron to jeden z najbezpieczniejszych sterydow.

DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.