Temat: Cykl z decadurabolinem

Czesc.Chce rozpocząć cykl z decadurabolinem.
Libol 2 1 ml 200mg/ml i oraz 4x2ml 100mg./ml Decy firmy Norma, chciałbym sie dowiedzeiec czy cykl 1 - 12 tygodni po 200mg.
na tydzień bedzie ok.?? jeśli chodzi o odblokowanie, bo czytałem ze po dece nie jest konieczne stosowanie srodkow odblokowywujacych, jednak chciabym je zastozowac, myślałem novolaxie, tylko mam takie pytanko w jakich ilosciach po takim cyklu musiabym go brac i w jakim odstępie po cyklu, myślałem tez o clomidzie ale on jest tylko w postaci injekcyjnej chybaż?? a nie chce sie znowu kluc.Z gory dzieki za wszelkie rady.
Pozdrawiam.

2

Odp: Cykl z decadurabolinem

nie wiem kto ci dal takie info to nie prawda!!po dece trzeba sie odblokować deka bardzo silnie blokuje wiec nie wiem kto ci to mówił ze nie trzeba...pozatyl clomid jest w tabsach!!!

3

Odp: Cykl z decadurabolinem

i libol to lipa do potegi, deka nie jest dobrym wyjsciem na pierwszy raz, jak juz to npp ta sama substancja czynna ale w krótkim estrze brak kumulacji ,mniejsze blokowanie i lepsze samopoczucie po dece nawet na cyklu możesz miec problem z potencja

4

Odp: Cykl z decadurabolinem

co miales na mysli pisząc - jak juz to npp ta sama substancja czynna ale w krótkim estrze brak kumulacji ,mniejsze blokowanie i lepsze samopoczucie - bo nie rozumiem.
Czyli co najlepiej zastonowac po cyklu i w jakich ilosciach zeby nie miec :- problemów z potecjaż??

5

Odp: Cykl z decadurabolinem

deca to nandrolon decanoate a npp to nandrolon phenylpropinate, ta sama substancja tylko na krótkim estrzeo odbloku masz w najwaznijszych wszystko łopatologicznie wytłumaczone

6

Odp: Cykl z decadurabolinem

Najlepiej jest brac decadurabolin apteczny. Nie oplaca sie brac underow sa zbyt zanieczyszczone.

DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.