Temat: przed treningiem

co mam jeść przed treningiem?
zeby nie byc ociezalym, ale zeby dostarczyć na tyle energii by nie byc wypompowanym po 20min.

zauważyłem ze czasami jak coś zjem przed treningiem - lepiej mi sie cwiczy, mam wiecej checi do ruchu.

nie jem nic na 3h przed treningiem by miec pusty zoladek (bo jak robie brzuch to wszystko mi sie cofa) ale wtedy jestem ospały i szybko sie mecze.

trening ogolno-wydolnosciowy 4dniowy - 80kg/177cm/29lat, brak suplementów i odzywek

2

Odp: przed treningiem

Moze masz wolna przemianę materii, a przez to wolne trawienie. Kup sobie dibencozide magnum (34zl). Dzieki temu poprawi ci sie trawienie.
Co jesc???-przede wszystkim proste pokarmy, bez sosów itp. możesz zjeść sobie pierś z kurczaka +ryz z soczewica + oliwa z oliwek lub lnu. możesz tez kupić gainerka i wypic np godizne przed treningiem.

3

Odp: przed treningiem

napewno przed treningiem dużo węglowodanów

4

Odp: przed treningiem

przed treningiem węglowodany zlozone np brązowy ryz i nie wczesniej niz godzinę przed

5

Odp: przed treningiem

przed treningiem i w czasie możesz pic carbo big_smile:D:D

6

Odp: przed treningiem

przed treningiem jestem w pracy i nie mam zbytnio mozliwosci niczego przyzadzac,
zalezalobymi na wzieciu czegoś prostego, nie wiem kupić coś w sklepie spozyczym jedno maks 2 skladikokwe. zebym nie musial przyzadzac - moze jakieś owoce warzywa, nabial(chyba nie)??????

trawienia nie mam najszybszego to fakt, cięższe potrawy czuje jeszcze na zoladku kilka godzin po zjedzeniu moze dibencozide magnum to jakieś rozwiazanie (poczytac musze)(34zl).

przed treningiem i w czasie możesz pic carbo
jakie polecacie? (pytam bo nigdy nie kupywalem, czy inne przed a inne w trakcie?)

7

Odp: przed treningiem

carbo z olimpu jest ok.
a nie dasz rady do pracy wziasc ryz? bez tego bedzie ciezko coś wymyslic, moze byc ciemne pieczywo tez

8

Odp: przed treningiem

ciemne pieczywo - tu nie bedzie problemu (sklep mam za rogiem)
ryz tu moz byc klopot (nie wierze w swoje samozaparcie jeżeli chodzi o przygotowywanie, abym za każdym razem zabrał do pracy, a wiadomo raz nie wezmę to później bedzie drugi trzeci itd..)

9

Odp: przed treningiem

Stoneman1982napewno przed treningiem dużo węglowodanów

Niekoniecznie dużo jeśli zjemy za dużo węglowodanów to na treningu czujemy sie ociezali i przymruczeni dla tego trzeba dostarczać przed treningiem ok 80g weglow nie zapominając o bialku

10

Odp: przed treningiem

ok 80g weglow na godzinę przed treningiem
a ile trakcie ?
a ile po?

acha i w jakim czasie po treningu uzupełniać weglow?

11

Odp: przed treningiem

w trakcie treningu? nie musisz a jak juz chcesz to możesz carbo pic.
zaraz po treningu uzupełniasz wegle proste najlepiej w postaci odzywki (carbo) bo po treningu trudno coś zjesc. ok 40g z woda pijesz

12

Odp: przed treningiem

posiłek powinieneś wszamać około godziny przed treningiem.
To ze jesteś ociezaly moze zależeć od tego co jesz.
Ja tez jak dawniej jadlem rozne rzeczy byłem ociezaly.
Jedz ryz, lub makaron przed treningiem do tego np filet i gwarantuje ze szybko to strawisz.