Temat: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

Witam jestem pasjonatem kulturystyki ćwiczę dość długo i zamierzam brac udzialy w zawodach kulturystycznych tylko jest problem mianowicie nie mam takiej osoby ktora by pokierowała mnie dobrze w tym kierunku...i czy są na slasku jakieś wieksze kluby które kierunkują takie osoby jak jażW końcu trzeba zaczac... Prosze o odpowiedz i z gory dzieki

2

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

napewno są jeśli będziesz chciał to znajdziesz klub życzę ci powodzenia obys wiedział na co sie piszesz ;-) nie jest łatwo ;-)

3

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

wrzuć fotki

4

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

właśnie zacznij od wrzucenia fotek, takie fora pomgaja w promoawniu sie

5

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

mam fotkę w rozpiętej bluzie ale postaram sie jak najszybciej o nowe foty w slipach pozdrawiam B) foty są robione z komorki

6

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

Proponuje poczytać na www.pzkfits.pl - polski zwiazek kulturystyki i fitness

7

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

czekamy na wiecej fotek po tym to za wiele nie mozna powiedzieć ;-)

8

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

wiadomo postaram sie szybko zalatwic:D:D

9

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

proponował bym ci obejrzeć temat jak pozować napewno dzieki temu fotki beda lepsze i ciekawsze;-)

10

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

1.
jechałeś juz na sokach2.
na zdjeciach wyglądasz bardzo srednio.1+2 nedza

11

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

możesz określić stwierdzenie jechać na sokach chodzi Ci o doping?jesli tak to narazie nie bralem,maly mozliwe lapa 41 to nic wielkiego //:-D :-D /

12

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

a tutaj chodziło Ci o kreatynę i hmb prawdażheheh no comments, chciałbym zobaczyć te Twoje 41 cm bo po klacie nic nie widać

13

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

jeśli chcesz barć udzial w zawodach to dużo pracy przed toba,niejest zle ale niema zadnej rewelacji,mam paru kolesi co wyglądają podobnie bo dużo biegaja maja dobra zezbe i sporadyczniejak im sie che to chodza na silke,raz ,dwa razy w tygodniu bez zadnego planu i robią to co im sie checNo moze moja wypowiedz jest troche pesemistyczna dla ciebie ale nielam sie i pracuj ciezko a coś z ciebie bedzie,moze będziesz kiedyś zawodowcem //laugh.gif lol laugh.gif /

14

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

jeśli według Ciebie kreatyna HMB jest dopingiem to jesteś wybitny //laugh.gif lol laugh.gif heh a koks to odzywka //laugh.gif lol laugh.gif he Co do kreatyny i Hmb stosuje jako supplement diety i tyle....pozdro

15

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

nie dość ze jesteś frajerem to jeszcze widze ze sok wypłukał Ci szare komorki z mogzu i nie potrafisz czytaćciężko będzie z maturą oj ciężko...a zeby Ci ułatwić myślenie to powiem Ci, że pierdolisz tutaj ze nic nie brałeś a w dziale doping mówisz ze ostatnia kuracje skończyłeś 4 miechy temu.więc albo tutaj albo tam kłamiesz, co nie zmienia faktu ze i tak robisz z siebie barana

16

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

Hehe, dellingg sie zdenerwował /Eric, tu nie ma sensu ściemniać bo łatwo wszystko wyjasnic.
Nie wiem czy jesteś zainteresowany dalej zawodami, ale na tamtych fotkach po prostu dużego wrazenia nie robisz.
jeśli czujesz sie w formie, to wrzuć zdjecia, ale nie takie jak to, a pozujac.
Tego musisz sie i tak nauczyc.
No i nie pisz takich bzdur, ze nie bierzesz i bierzesz i ze dellingg HMB z koksem pomylil...

17

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

następny boyy %-)

18

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

przynajmniej jest wesoło i jest jak odreagować stresy codziennego zycia //:-D :-D pzdr

19

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

100525:date pić, 29 gru 2006 - 19:32:name KARA) ''(KARA @ pić, 29 gru 2006 - 19:32) snapback100525/snapback ''!nastepny boyy %-) %-) ciekawe co tam u niego słychać B) /

20

Odp: kulturysci bioracy udzialy w zawodach - sa tacy?

tak czytam wasze posty i widze ze tak samo jak ja myslicie ze koleś musi długo pracować nad sobą