1

Temat: a co powiecie na taki posilek :D:D

niedawno w sklepie robiąc zakupy natknąłem sie na roznego rodzaju Kaszki mleczno - ryżowe dla dzieci.
przeczytałem ich skład i byłem zdumiony wartościami odżywczymi jakie posiadaja.
Nie jestem w stanie przytoczyć dziś dokładnych ilosci.
Lecz jedyne co zapadło mi w pamięć to Bialko 28,5g.
Nio i cena zbyt wygurowana bo około 5-6 zl.
Co sadzicie o tym zeby stosować tego rodzaju odzywki dziecięce w uzupelnieniu codziennej diety o niezbedne produkty zywnosciowe.
Pozdrawiam

2

Odp: a co powiecie na taki posilek :D:D

to są bardzo zdrowe rzeczy )

3

Odp: a co powiecie na taki posilek :D:D

bialko 28g :motylanoga: co to za kaszkaż!

4

Odp: a co powiecie na taki posilek :D:D

nie ma sensu, na niczym sie tak nie rosnie jak na miesie/rybach/twarogu/jajkach,

5

Odp: a co powiecie na taki posilek :D:D

a znasz xXxLudwigxXx moze jakieś ciekawe przepisy na dania z twarogiem czy jajkami;p?? oprócz omletu oczywiście mam tego dosyc dużo no i korzystam z tego

6

Odp: a co powiecie na taki posilek :D:D

kiedyś eksperymentowałem z takimi zeczami i wychodziło ze najbardziej oplaca sie mleko w proszku odtluszczone- 37% bialka.
Zarlem to i roslem przez 1rok ale niestety tyje sie po tym bo ma dużo laktozy... z odzywkami dla dzieci jest tak samo-duzo bialka i dużo laktozy

7

Odp: a co powiecie na taki posilek :D:D

na twaróg jest genialny sposob, kostka sera, + 2 łyżki kako dla dzieci słodzonego i woda
do miksera i troche pomiksowac, smakuje jak odzywka i szyko wchodzi, sam zaraz ide to zrobić

8

Odp: a co powiecie na taki posilek :D:D

Jak nie masz chajsu na gainery to możesz jeść kleiki ryżowe (sporo wegli) i mleko w proszku.
Jadlem i jestem zadowolony