Temat: NITROBOLON co o tym sadzicie???

ello. ma zamiar kupić Nitrobolon i nie wiem czy warto inwestować kase.jezeli ktoś to juz przetestował czekam na opinie.i jeszcze jedno : czy mozna to mieszac z aminokwasami , HMB i Thermal pro???

i jeszcze jedno pytanie co to jest WCP i WPI???

2

Odp: NITROBOLON co o tym sadzicie???

hej ludzie pomóżcie co mam wreszcie kupić bo każdy mówi co innego:
na pewno musze kupić Thermal Pro ale co do tego czy:
-WPI i WPC
czy :
-HMB i Aminokwasy
a moze ktoś ma inny pomysl no i oczywiście co z NITROBOLONEM??????
HELP!!!!!!!!

3

Odp: NITROBOLON co o tym sadzicie???

matko rusz dupę i poszukaj na forum od uja i ciut ciut było tematów dotyczące nitrobolona, nikt ci niedoradzi co masz kupić jak niewiemy w jakim celu to kupić chcesz

4

Odp: NITROBOLON co o tym sadzicie???

i to jusz jest drogocenna wskazwoka):
a moim celem jest zbic troche zbędnych kilogramów i nabrać masy miesniowej, na siłowni sie nie oszczędzam i uważam ze są efekty ale chce sie wspomóc jakimiś suplemantami

5

Odp: NITROBOLON co o tym sadzicie???

W takim razie polecam ci MATRIX bialkowy, czyli wszystko w jednym Bialko w skład którego wchodzi i WPI i WPC i ovoalbumina (bialko jaja kurzego) i kazeina, czyli np.
Biogenix Prolongatum (minimum 2000g na miesiac), albo tansza forme, bialko firmy MRM MxPro Chyba 15 zl za słoik 2270g W skład tego bialka wchodzi WPI/WPC/kazeina

6

Odp: NITROBOLON co o tym sadzicie???

dzieki za pomoc

7

Odp: NITROBOLON co o tym sadzicie???

sory ale stracic kg i przybrać na czystej amsie mięśniowej naraz niejest łatwo zrobic... najpierw skup sie na straceniu a potem będziesz budował mase, wiec nitro sobie odpuść zaopatrz sie w srodki na stracenie wagi, a od października zacznij lecieć z masa... w 2miechy spalisz z 10kg jak będziesz sie starał

8

Odp: NITROBOLON co o tym sadzicie???

co racja to racja.Cwicze dopiero 7 miechow ale i tak nie jest ze mna tak zle te 12 to sie wyciska heh a było 13 nawet,cel na zimę juz mam.....zgubic zbędne kilogramy i jednoczescie zadbać o masę miesniowa.Wszystko przede mna

9

Odp: NITROBOLON co o tym sadzicie???

to jak raz zrub tak jak pisałem do października zbijaj a potem będziesz leciał na amse będziesz kontrolował swoja wage i niebedzie obcji ze sie zatłuścisz bardziej niz chcieć bedziesz...