Temat: co? kiedy? jak? ile? ......

chciałbym sie dowiedzieć kiedy jeoa poszczegulne produkty takie jak : (sery, jajka, chleb, makaron, ryz, itd......) (bez suplementow)

MASA :!: :!: :!:

mój schemat zywienia wyg31da tak :

7-weglowodany
10-bialko
13-weglowodany
16-bialko
19-weglowodany
20-TRENNING 60-7 min.
22-weglowodanybialko

lol

2

Odp: co? kiedy? jak? ile? ......

Sprawa jest tego typu...... jedz o wcześniej ustalonych porach. Unikaj też sytuacji że przez d3u?szy czas (kilka godzin) pozostaniesz bez odpowiedniej dawki białka.

twój schemat wydaje sie dobry, o ile oczywiście tego białka i weglowodanych bedzie odpowiednia ilość

3

Odp: co? kiedy? jak? ile? ......

każdy posiłek powinien skaldac sie z ww i b :!:

4

Odp: co? kiedy? jak? ile? ......

Ty Theodor1985 co to za schemta tworzysz :-)

Niemusisz miec zadnych takich schematow. Po co Ci to? Az tak dokładnie przestrzegasz tego big_smile Pytasz sie kiedy jeoa poszczegulne produkty . To wszystko zalezy. Np. od tego co chcesz osiagnac. Przy masie (o ktora pytasz) jest tak, że jesz te produkty kiedy chcesz by uzupe3nia diete. najczęściej rozkłada sie to na 6 posi3kow w ciągu dnia. Trzy bardziej syte, a trzy mniej syte. A z tymi składnikami jest mniej wiecej tak:

bialko: jest rozłożone w ciągu dnia równomiernie

weglowodany: Rano i po treningu wiecej weglowodanow. Reszta rozlozona mniej wiecej rownomiernie.

tluszcze: do poludnia, po południu juz mało tluszczy. Wieczorem ich unikasz.

Jest to rozpiska jedna z wielu. każdy ma swoja rozpiskę i dostosowuje sie do niej. Moim zdaniem takie rozpisanie składników jest bardzo dobre i ja np. sie do nich stosuje.

oczywiście możesz miec wlasne zdanie i ułożyć sobie rozpiskę jaka tylko chcesz a jest wiele sposobow.

W liczniku kalori możesz znaleźć sobie rozne produkty i zobaczyć ich sklad. Wtedy zdecydujesz co jeść i kiedy.

Ale np. tak jak napisałeś ze rano jesz tylko bialka to troche dziwne. Bo sporadyczne produkty maja np. same bialko lub same weglowodany.

I pamiętaj zeby dostarczyć odpowiedniej ilosci tych skladnikow. Bo dzieki diecie i treningowi są jakieś efekty lol

5

Odp: co? kiedy? jak? ile? ......

DZIEKI.....!!!!!!

ja niejem tylko bia3ek lub tylko weglowodanow.....
tylko o danej pozę tak jak pisze staram sie zjadać te produkty które posiadają wiecej owych składnikow.... lol