Temat: Pytanie

Czesc nie wiedziałem gdzie napisać w jakim dzialem ale napisze tu //:-D :-D mam takie pytanko.. o ile wzrasta np.biceps po miesiącu bez odzywek a o ile z odzywkami...??

2

Odp: Pytanie

Nieodgadnione.

3

Odp: Pytanie

tzn.??zalezne od organizmu czy jak...?

4

Odp: Pytanie

nikt tu nie jest wrozka i ci nie powie, to jest najgłupsze pytanie jakie moze pasc.... to jakie będziesz mial przyrosty zalezy od diety, treningow, genetyki i supli za które z racji wieku nie powinieneś sie brac...

5

Odp: Pytanie

-trening-dieta-regeneracja-genetyka-suplementacja-koks

6

Odp: Pytanie

%-)lokooorva!%-)

7

Odp: Pytanie

kurde na poczatku liczy sie w miesiącach a puzniej //:-( :-( //:-( :-( //:-( :-( //:-( :-( /:9w kilku //:-( :-( /:

8

Odp: Pytanie

Szalony co Ty za głupoty wypisujesz? wszak każdy wie, ze po miesiącu cwiczen bez odzywek lapa rosnie o 0,7 co, a po miesiącu cwiczen z odzywkami o 1,9 cm! Co Ty szalony nie znasz takich podstawowych prawd?? /

9

Odp: Pytanie

ale ja sie pytałem na serio dzieki za te szalone odpowiedzi /

10

Odp: Pytanie

Podobno od walenia to fiut rosnie.
To dlaczego mam wciąż malego ? /

11

Odp: Pytanie

no nie.... leze /:D:D:D:D

12

Odp: Pytanie

od mega spadku do x do entej

13

Odp: Pytanie

a tam takie pieprzeniejak juz pieprzycie od rzeczy to powiem Wam ze, ja tego nie sprawdzalem, po ostrowii waniliowej sperma smakuje waniliowo

14

Odp: Pytanie

A po czekoladowej zmienia kolor %)

15

Odp: Pytanie

ale z was tumoki, tego nie wiecie- z supłami 2,3cm miesiac- bez supli - 0,6 cmm miesiac%-)

16

Odp: Pytanie

Pytanie poniżej krytyki...... a tu masz wzór na wzrost lapy po miesiacu: 2x6xHdo potęgi 3 x Pi

17

Odp: Pytanie

tak zeby cie nie dołować to w twoim przypadku pewno coś około 0.00000000001 cm na rok