Temat: Bialko z olimpa+ kre alkyn olimp+ Testosterol Pytanie

Witam gorąco i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.
kupiłem sobie bialko z olimpa (Whey Protein complex)1 kd,  do tego krę al-kyn również olimp w blistrach w sumie 9 sztuk i pan w okienku zaproponował mi testosterol był dosyc tani wiec wziąłem opakowanie 3 tabletek.
Czy to dobre rozwiazanie? Jakich efektow mogę sie spodziewac.
ćwiczę juz od 18 miesięcy waze 76 kg.
chciałbym aby przybylo mi wygladu nie sily wiec czy dobrze zrobilem? Prosze o fachowa pomoc.

2

Odp: Bialko z olimpa+ kre alkyn olimp+ Testosterol Pytanie

testosterol jest przereklamowany ogólnie ale na niektórych coś dziala, ale napewno nie jedna paczuszka... musisz miec wiecej albo to sprzedaj ;p ( poza tym zalezy ile masz lat.. jeśli poniżej 2 to to wogole odloz, masz w sobie tyle tescia sam z siebie ze żaden boster rtescia nie zrobi ci wielkiekj roznicy) bialka kilogram no spoko, ja bym kupił IColinIi.
krę z olimpu tez kiepski wybór są lepsze opcje krę z innych firm, ale przezyje to, tez raz mialem olimpu, nawet dobrze puchlem.
tylko mało tych kapsli, dokup IColinIie 90.. tak za mało jest.. lepsze by było zamiast wydawać na testosterol nawet gdybys mial jesazcze paczkę kupic, dołożyć troche i kupić jakieś bcaa, albo lepsze witaminy..

3

Odp: Bialko z olimpa+ kre alkyn olimp+ Testosterol Pytanie

Krealkalyn testowałem rok temu z olimpa 15 dla porownania kupiłem prawdziwa alkalyn 3 z FA i olimp wymięka przy FA, po alkalyn z olimpu sily mi nic nie przybylo, a z FA poszła o 10kg w gore Bialko najlepiej po przebudzeniu i po treningu tylko troche mało tego bialka jak będziesz brał 2 razy dziennie po 50g to starczy ci na 10dni.
Nie mowie ze nic nie przybierzesz na masie bo na każdego inaczej dziala suplement, dietę chyba masz ulozona ??

4

Odp: Bialko z olimpa+ kre alkyn olimp+ Testosterol Pytanie

zalezy tez jaki ten alkalyn z olimpu.
te duze kapsułki czy male

5

Odp: Bialko z olimpa+ kre alkyn olimp+ Testosterol Pytanie

Te duze kapsolki mega caps.
A dieta jest i pozadny trening.

6

Odp: Bialko z olimpa+ kre alkyn olimp+ Testosterol Pytanie

No to powodzenia życzę jak kapsułki mega caps to chyba 25 jak pamiętam