1

Temat: Tribulus

mam prawie 19 lat, planuje zrobić dłuższy cykl tribulus+zma i pytanie...czy warto brac w moim wieku triba i czy jak bede brał jego konskie dawki to czy mi to nie zaszkodzi a efekty tez beda ?dodam ze jak wczesniej brałem triba 1 tabsa dziennie to było widać jego dzialanie a nie brałem maxymalnej dawki...co o tym sadzicie ?

2

Odp: Tribulus

ja tez mam 19 lat i nie zdecydowałem sie na niego z tego względu ze okres dojrzewania u mezczyzn/chlopakow (niepotrzebne skreslic)trwa średnio do 21 roku zycia - bywa ze dluzej lub tez krócej - jednak w tym okresie burza hormonów nadal trwa mimo ze ulega wyciszeniu.
także poziom testosteronu jest nieustabilizowany, przez co łykanie triba zwiększającego jego ilość moze byc niebezpieczne dla układu hormonalnego.Osobiscie polecam jakiś jablczan kreatyny + bialko (lub aminokwasy). Ja biorę CM3 + Perfect Whey Protein (oba firmy Trec Nutrition) i tez dostrzegam efekty.Ogolnie to sam odpowiedz sobie na pytanie: Czy chcesz nadwerężać swoje zdrowie

3

Odp: Tribulus

Tomass ma racje.niepotrzeba tobie tego jeszcze brac

4

Odp: Tribulus

to zalezy jeszcze jaki tribulus, a poza tym spodziewacie sie po nim cudow myslicie ze to coś takiego jak testosteron czy co

5

Odp: Tribulus

ma dokładnie takie same dzialanie aczkolwiek nie az tak mocne.
Normalnie tescia bierzesz w "strzalach" i jest on syntetyczny, a w przypadku tribulusa jest naturalnie produkowany przez twój organizm ale nie w takich ilosciach

6

Odp: Tribulus

w waszem przypadku skupcie sie na diecie i ewentualnie jakiejś formie kreatyny