1

Temat: Jak kazdy w tym dziale

Witam!Jak większość osób w tym dziale prosze o ulozenie diety badz chociaż zapotrzebowania i podstawowych zasad układania diety.
Tyle tego jest ikazdy mówi co innego najlepiej jakby wypowiedział sie jakiś ekspert albo po prostu ktoś kto sie na tym zna.
Mam 15 lat, ok.
175 cm i 65 kg, jeżeli sie to komuś przyda to ćwiczę co drugi dzien i po szkole prawie ciagle jestem na nogach,a oprócz tego uprawiam downhill.
Dieta raczej jakas redukcyjna, zeby troche stracic "tluszczu", chyba, ze strace go podczas treningu to mogę prosić od razu jakas na masę czy tam sile jak kto woli (do uzupelnienia diety mam do dyspozycji produkt Olimp Top Mass).Z gory dzieki i pozdro Dawid!

2

Odp: Jak kazdy w tym dziale

łatwo jest polecić dzial poswiecony dietom, ale prosze waso coś indywidualnego.
jeszcze raz dzieki

3

Odp: Jak kazdy w tym dziale

Podaj wzrost, wage, wiek, ile razy w tygodniu trenujesz na silowni,z jaka intensywnością (mala, srednia, duza), ile trwa ten trening.To samo odnośnie treningu aerobowego (nawet pilka, basen...) ilerazy w tygodniu, po ie minut i z jaka intensywnoscia.
jaki masz typbudowy ?  chuderlak wyzylowany, budow atletyczna, grubasek ?

4

Odp: Jak kazdy w tym dziale

*Wiek: 15 lat*Wzrost: 175cm*Waga: 65kg*Trenuje na siłowni co drugi dzien po ok.
1,5kg jak na mnie to intensywność 9/10*Jezdze na: lato - downhill, zima - snowboard, jak juz jeżdżę to pol dnia średnio 2 rzy w tygodniu*Budowa to nie atletyczna ani grubasek, coś bardziej po stronie atletycznej niz grubej moze 3 kg mniej i mialbym plaski brzuch.

5

Odp: Jak kazdy w tym dziale

http://apz.pl/poradnia.php?p diet&q pdietspor&dieta 3200+ top mass po treningu

6

Odp: Jak kazdy w tym dziale

dzieki wielkie.
czy to jest indywidualna dieta dla mnie? czy jakiś gotowiec i czy mam codziennie jeść to samo?

7

Odp: Jak kazdy w tym dziale

Chodzi mi np., ze pierwsze dwa posilki mogą byc takie same tak jak dwa ostatnie.
Srodkowe czyli obiady mogłyby sie roznic.
Czy np.
mogę to zastąpić czymś o podobnych wartościach odżywczych ale np.
coś innego ew.
czy mógłbyś mi takie opcje podac np.
3 dzieki jeszcze raz

8

Odp: Jak kazdy w tym dziale

masz rozpisane na jeden dzien, ak masz jesc.

9

Odp: Jak kazdy w tym dziale

i codziennie to samo ??

10

Odp: Jak kazdy w tym dziale

nie no szynkę możesz zamienić na poledwice, ryz na kasze/kuskus.

11

Odp: Jak kazdy w tym dziale

a olimpa 35 g ??

12

Odp: Jak kazdy w tym dziale

35-50g

13

Odp: Jak kazdy w tym dziale

i jeszcze jedno czy na co mogę zamienić kurczaka i czy ma byc on panierowany

14

Odp: Jak kazdy w tym dziale

na wolowine, w ostateczności karkowka.najlepiej grillowany bez tluszczu, gotowany (np.
z kostka knorra)

15

Odp: Jak kazdy w tym dziale

Wiadomo, że podczas takiej diety można zmieniać rodzaj produktu. Możesz wymiennie urozmaicać posiłki różną szynką, innym mięsem oraz wymiennie stosować dodatki. Kombinacji jest wiele. Bez problemu ułożysz na tydzień posiłki bez częstych powtórek. Jeśli to ma być dieta na redukcję to można też zastosować spalacz tłuszczu. Mi pomógł http://www.trizer.pl/. Jest w formie kapsułek, więc łatwo go przyjmować. Można go stosować na każdym etapie diety. Jest całkowicie bezpieczny. Dzięki odpowiednio dobranym witaminom i składnikom mineralnym wspomaga zdrowe odchudzanie.