1

Temat: gainer

jakiego gainera byscie polecili,ktory jest bez laktozy ,albo jest jej tam bardzo malo.
i stosunek wegli do bialka miejwiecej 3 do 1 .

2

Odp: gainer

mysle, ze to jest dobre http://www.sklep. 787

3

Odp: gainer

gainer mct z olimp, mass xxl,jak rownierz ten który proponuje ekamila_

4

Odp: gainer

dzieki,ale nie chce nic co ma kreatyne.tu napisałem 4 którymi jestem zainteresowany:olimp-gainer mctbiogenix-monster masssports one-super hard gainerpvl-monster maxxco polecacie(co byscie sami wybrali)?

5

Odp: gainer

sport one

6

Odp: gainer

tyle kretyny co jest w tych gainerach zawierają 2 schabowe wiec nie ma sie czym przejmować

7

Odp: gainer

ekamila_-w tym gainerku nie jest opisane jakie tam bialko jest.jak nie jest whey,to srakę mam zapewniona.xXxSofiaxXx-ty pewnie niewiesz czy "sports one" jest bez laktozy,co?moze ktoś wie który z tych 4 gainerow które wypisałem jest bez laktozy?

8

Odp: gainer

ja bym niekupil tego gainera z American Muscle tam jest sporo cukru(on moze byc bezpośrednio po treningu), a ile masz kasy na tego gainera

9

Odp: gainer

gainera nigdy nieuzywam po treningu.tylko jako uzupelnienie diety.kasa zawsze sie znajdzie.
podstawa : 3 do 1 (miejwiecej) i bez laktozy

10

Odp: gainer

np.
MRM Massive Muscle GainerPVL Mutant massUniversa Real Gains, Ultra MassOptimum Pro Complex GainerMuscleTech Mass TechNiewiem czemu tak sie uczepiłeś 1-3 ale jeśli to nie jest bezpośrednio po treningu, to ja bym nie walił tyle wegli - raczej coś w stylu bulk albo coś w stylu 4 bialka 6 wegli, a nie 20g bialka reszta wegli