26

Odp: Tylko sie nie smiac

nie wypowiadaj sie, moze ja nie jestem az tak więżącym ale jakieś zasady mam i poszanowaniewierze w Jezusa ale to ze był Adam i Ewa nie ale nie krytykuje tego w co inni wierza i nie nazywam tego popier...

27

Odp: Tylko sie nie smiac

ja tam niedzielne msze i inne swieta olewam ale mam takie zajebistego ksiedza, ze nic nie dam na niego powiedzieć bo są ksieza debile i normalni ludzie.
Ja tu mojego księdza namowie na forum /pozdro ksiądz ;

28

Odp: Tylko sie nie smiac

jakby nie było religi ludzie nie mieli by zadnych zasad, pewnie by sie pozabijali?nawet jeśli nie jesteś wierzacy to jakieś zasady chrześcijańskie rodzice ci wpoili a jeżeli nie to wspolczujeto do kolegi który tak bluźni

29

Odp: Tylko sie nie smiac

104710:date nie, 28 sty 2007 - 19:31:name Caffyn94) ''(Caffyn94 @ nie, 28 sty 2007 - 19:31) snapback104710/snapback ''!niemam poszanowania dla innych bo uważam ze cala ta religia i kościół są popier......bobek popieram cie.muzlumanie wierza w allaha i wypierdalają sie w powietrze ale religia!szanowac ich za to -co?

30

Odp: Tylko sie nie smiac

muzulmanie to naród ciemny nie uświadomiony i dlatego tak robiaa to ze ich religia ma coś wspólnego z terroryzmem to kolejny wymysl ktoś podczepił sie religi i wykorzystuje glupich ludzi do zlych celow(sorry za bledy w pisowni)

31

Odp: Tylko sie nie smiac

fakt faktem czy to kościół katolicki czy muzlumanie są troche dziwne... pieprzą glupoty, których zwykle słuchają i zachwalają ludzie strzy, przed śmiercią ( czyt.
moherowe berety ). Tak juz jest i tego sie nie zmieni, są wśród nich bardziej i mniej jebnieci i oddani swojemu bogu lecz uogólnianie jest debilizmem.
Niby każdy muzumlanin dostaje na 12 urodziny bombe zapinana do pasaż każdy kto w niedziele idzie na godzinę do kościoła kocha rydzyka i potępić TVN?. Jak juz jedzecie na coś to nie uogólniajcie a podajcie dokładne personalia...amen /

32

Odp: Tylko sie nie smiac

Gdyby wszyscy ludzie przestrzegali prawideł swojej wiary to byłby raj na ziemi... <_< /

33

Odp: Tylko sie nie smiac

dokładnie ale niektórzy przesadzaja co daje sie we znaki ale to nie znaczy, zeby jechać po całej wierze