1

Temat: co wybrac???? pomocy

mam dylemat czy kupić mass xxl 2000g treca czy magnum 5 1600g tez treca co jest lepsze aby uzyskać wieksza masę ?? :?

2

Odp: co wybrac???? pomocy

wybór należy do ciebie z jadnego z lepszych gainerow na polskim rynku uznaje sie mass xxl , ale za to magnum ma kretyne(chociaz nie wiem czy ma ona jakiś wplyw, znaczy czy w odpowiednich ilosciach itp) nie spoodziewaj sie masy po 2 kilach . Wazna jest dieta i odpowiedni trening bez diety ani rusz zadna odzywka ci nie pomoże . pozdrawiam

3

Odp: co wybrac???? pomocy

lepiej juz wbrac jakiś produkt olimpu, biogenixa, a najlepiej coś madę in usa i musi byc tego z jakieś 6kg co najmniej

4

Odp: co wybrac???? pomocy

ale to nie na moja kieszen zastanawiam sie jeszcze nad gainerem737 mebabola 3000g kusi cena moze juz ktoś go brał ???

5

Odp: co wybrac???? pomocy

Przepis na masę
Dieta 50%
Sumienny trening 40%
Suplementy 10%
pamiętaj o tym !!!
Gainer jest tylko uzupelnieniem diety,jesli jej nie masz zainwestuj w nią a potem pomysl czego CI w niej brakuje

6

Odp: co wybrac???? pomocy

Zainwestuj pieniądze w dietę jeśli jej nie masz bo suple są tylko uzupelnieniem brakow w diecie

7

Odp: co wybrac???? pomocy

no 737 z megajabola to nie zbyt dobry pomysl .. fakt ze cena nie wygurowana ale produkt pewnie do bani i tak samo przereklamowany jak inne produkty tej firmy ....

8

Odp: co wybrac???? pomocy

i smaki ma zajebiste jak cala reszta - jak lubisz zygać to polecam - smaki są mega fatalne