Temat: Dieta na rzezbe do oceny

Wiek:20Wzrost 186Waga 95Cel:rzezba1.
SniadanieMleko spożywcze 1,5 % tluszczu    250Chleb zytni razowy z soja i słonecznikiem    120Ser twarogowy chudy    100Mieso z piersi indyka ze skora    50Pasztet podlaski z kurczaka    202.
Sniadanie IIChleb zytni razowy z soja i słonecznikiem    80Platki owsiane    50Ser twarogowy chudy    100Jaja kurze cale    60Oliwa z oliwek    10Mieso z piersi indyka ze skora    503.
posiłek wolnyTunczyk w wodzie    140Ryz bialy    604.
Obiad- przed treningowyRyz bialy    60Mieso z piersi kurczaka bez skory    200Oliwa z oliwek    105.
Po treningowySer twarogowy chudy    100Miod pszczeli    10Banan    2006.
Na nocSer twarogowy chudy    100Bialko  Tl  węglowodany kkcal219    54    29 2547874    489,15    1160,28     186    93    255    2602                117%    58%    114%    98%                2,3    0,6    3,1    27,4Mimo rzeźby trening na masę zeby ograniczyć spadki miecha 4x w tygodniu.
Suple: Thermal Pro, ekstrakt z green tea oraz cell pump.
Kolejne pytanie prócz diety czy na ujemnym bilansie spalaczu i tym treningu potrzebuje aerobów koniecznie?

2

Odp: Dieta na rzezbe do oceny

najpierw musmy ustalić zapotzrebowanie kaloryczne...nie ma czegoś takiego jak trening na rzeźbę najlepiej 8-1 powt + aerobyWiek:  Wzrost:  Waga:  Tyb budowy:  chuderlak wyzylowany/budowa atletyczna/grubasek  Trening silowy  Czas:  w minutachCzestotliwosc:  ile razy w tygIntensywnosc:  mala/srednia/duzaTrening aerobowy  Czas:  w minutachCzestotliwosc:  ile razy w tygIntensywnosc:  mala/srednia/duza

3

Odp: Dieta na rzezbe do oceny

najpierw musmy ustalić zapotzrebowanie kaloryczne...nie ma czegoś takiego jak trening na rzeźbę najlepiej 8-1 powt + aerobyWiek:  Wzrost:  Waga:  Tyb budowy:  chuderlak wyzylowany/budowa atletyczna/grubasek  Trening silowy  Czas:  w minutachCzestotliwosc:  ile razy w tygIntensywnosc:  mala/srednia/duzaTrening aerobowy  Czas:  w minutachCzestotliwosc:  ile razy w tygIntensywnosc:  mala/srednia/duza

4

Odp: Dieta na rzezbe do oceny

Trening siłowy 4x w tygodniuintensywnosc duzazapotrzebowanie podalem na redukcje 2600kcaltyp budowy atletyczna

5

Odp: Dieta na rzezbe do oceny

jeszcze raz przejzyj pytania i zobacz czy wypisałeś wszystko...

6

Odp: Dieta na rzezbe do oceny

Bez treningu aerobowegoJeez nie jestem nowicjuszem.
Dalem dietę zapotrzebowanie sobie wyliczylem.
Pytam tylko co ewentulanie zmienić w diecie i czy obejdzie sie bez aerobów na thermalu i diecie redukcyjnej.

7

Odp: Dieta na rzezbe do oceny

nie chciałem sie wtrącać ale skoro nie jesteś poczatkujacy to powinieneś wiedzieć ze duza czesc produktów których chcesz uzyc w diecie kiepsko sie nadaje na redukcje a pomysl redukcji bez aerobów to juz wogole dziwny..nie spinaj sie tylko odpowiedz NJosefine na postawione pytania, nie stracisz na tym

8

Odp: Dieta na rzezbe do oceny

To mnie zaskoczyłeś Johny.
Niby co w tym zestawie jest zlego na rzeźbę hm.
Jedynie co CI moze nie pasować to cell ale akurat stacki dają bardzo dobre ekety przy robieniu rzezby.
A aerobów brak ze względu na spadki miecha.
Thermal przy diecie z ujemnym bilansem powinien wlg mnie wystarczyc.
PRawdopodobnie bedzie to trwalo dluzej ale mi sie nie spieszy.

9

Odp: Dieta na rzezbe do oceny

te dane o które pytam pozwolą sprawdzić twoje zapotzrebowanie, ale skoro wiesz lepiej...za dużo nabialu, dziwnych podrobów i jak dla mnie ryzu... tym bardziej bialego...p.s.
kombinowałem roznie i redukcja bez aero to porazka.