Temat: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

Wiec tak ten produkt to : http://onet.allegro.pl/show_item.php?item 24734981 http://onet.allegro.pl/show_item.php?item 24734981 ... mysle czy nie kupić sobie tego 10kg ... po 10kg takiego czegoś z 5kg masy to napewno by poszło nie:>? ... co myslicie o tym bialku serwatkowym?

2

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

Złapiesz 5 kg masy tłuszczowej.
Poza tym, nabawisz sie rozstroju ?o31dka.
Przeciez cena mówi sama za siebie... :motylanoga:

3

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

ale czemu ... tam jest tylko 1gram tłuszczu i dużo węglowodanów w Mega Mass 4 tez jest dużo węglowodanów bo az 73 gram...

4

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

No tak, ale węglowodany w tej serwatce, to LAKTOZA (dwucukier mleczny), który twój organizm bardzo słabo trawi.
Latwiej mu go przetworzya na tłuszcz zapasowy (magazunując go) niż przyswoia.
Nie ma co porownywaa węglowodany w gainerach (gdzie znajdują sie wegle o 3ancuchach zro?nicowanej długooci ) do laktozy.
To tak jakbyo porowna3 malucha z mercedesem big_smile

5

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

to juz nie aktualnie marjio .... dowiedziałem sie ze to jest poprostu pasza dla zwierząt i ze w radomiu sprzedaja ja za 25zł w workach 25kg

6

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

Lo matko... :motylanoga: no to już kompletnie rozwali3byo sobie układ pokarmowy

7

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

ja tez kiedyś myślałem o tym ale jak juz kolega powiedzilal cena mówi swoje a czy chociaż mozna byłoby tym wzbogacić posilki

8

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

PASZY DLA ZWIERZYT :!: :!: :!: :motylanoga: Ufam w twoją inteligencje i proponuje zastanowią sie nad tym pytaniem

9

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

kurwa zockerems1974, pytałeś sie o to ze 150x na 2 roznych forach....

10

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

hehe xXxPinkertoxXx na 2 forach sie pytalem... no kiedyś tez na starym Imperatusie ale to było inne pytanie : ... wiesz xXxPinkertoxXx ja lubie takie pasze dla zwierząt jesc... są pożywne i smaczne <:-Dha> joke

11

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

troszke mnie zaskoczy3eo tym tematem, na konkurencyjnym forum zrobiłem nawet osobny temat o takim bia3ku: jak wygląda, jak smakuje i wogole, jak na moda na forum to powinieneś o tym chyba wiedziea.
Ps. Ja dopiero odkrywam uroki tego forum, bo inne mi sie znudzi3o - tam już wszystko przekaza3em, a tu jeszcze jest dużo do przekazania jak widze Pozdrawiam

12

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

zockerems1974 napisał:
Wiec tak ten produkt to : http://onet.allegro.pl/show_item.php?item 24734981 http://onet.allegro.pl/show_item.php?item 24734981 ... mysle czy nie kupić sobie tego 10kg ... po 10kg takiego czegoś z 5kg masy to napewno by poszło nie:>? ... co myslicie o tym bialku serwatkowym?
_________________
Powodzenia, nie dziekuje bo nie musze, ja mam to co chce, a Kulturystyka wype3nia moją dusze...

Hehehee big_smile jedna wielka sciema, ludzie już nie wiedz1 na czym mają zarabiaa. Coraz wiecej takich ofert kr1?y po Internecie i zawsze znajd1 sie naiwni, którzy beda to kupowali. mój kumpel ostatnio zamówić sobie gainera z allegro i za 3 kg zap3aci3 25zł...zdziwi sie ch3opak jak mu nic nie pójdzie po takiej kuracji.

Cathern napisał:
troszke mnie zaskoczy3eo tym tematem, na konkurencyjnym forum zrobiłem nawet osobny temat o takim bia3ku: jak wygląda, jak smakuje i wogole, jak na moda na forum to powinieneś o tym chyba wiedziea.  Ps. Ja dopiero odkrywam uroki tego forum, bo inne mi sie znudzi3o - tam już wszystko przekaza3em, a tu jeszcze jest dużo do przekazania jak widze  Pozdrawiam

Tak sie zastanawiam, które forum Ci sie znudzi3o ? Mog3byo napisać mi priva z informacją o jakie forum chodzi ?? Z gory dzieki.

13

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

Tak sie zastanawiam, które forum Ci sie znudzi3o ? Mog3byo napisać mi priva z informacją o jakie forum chodzi ?? Z gory dzieki
A co to za sekrety :cheesy:
jak coś to walnij tu tą nazwe forum i swoj nick - w towarzystwie sie nie szepcze :-)

14

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

jak na moda na forum to powinieneś o tym chyba ja jestem modem w dziale Trening i tylko Trening z dzialu suplementacji wiem tyle co przeciętny uzytkownik...

15

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

spoko - myola3em, że mod zna sie na wszystkim big_smile - nie chciałem cie uraYia - pozdro

16

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

mój znajomy przez miesiąc jad3 Prowit dla trzody i mu sie wzrok pogorszy3.
Niewiadomo co te syfy jeszcze zawierają :motylanoga: ale normy zawartooci tłuszczu, białka są bardziej rygorystyczne niż w pokarmach dla ludzi.
lol Siema.

17

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

Znam gooci co brali ten syf (pasze dla zwierz1t). Nie uwierzylibyocie jak im poszły do przodu gabaryty, a ele na sile zyskali.
Jest tylko jeden szczego3 prawie wszystko z tego co im przyszło to był tłuszcz bleee.
Wygl1dali jak owinie.
3ohyda.
:?

18

Odp: Co myslicie o 10kg tego specyfiku?

chłopaki jeżeli chodzi o tą pasze to mój kuzyn to ?ar3

miał taką obstrukcje że masakra

zresztą kilku niedowiarków z siłki na ktor1 chodze tez to kupuje i nie chc1 mi uwierzya że to im nic nie da (bede omiał z nich jak ich brzych rozboli)