1

Temat: Roznica miedzy zeliwem a granitem ?

Sprawa jest taka ze musze sobie dokupić troche obciazenia.
Na allegro znalazłem bardzo tanie bo z dowozem wychodzi 2,5-3zl za kg(zalezy ile sie zamawia). są tanie ale są zrobione z granitu.
Wszystkie które mam w piwnicy są żeliwne i nie narzekam bo są bardzo twarde.W encyklopedii czytałem o tym granicie ale niewiele mozna sie dowiedziec.
Tyle ze jest to jakas skala.
No i moje pytanie czy to mi sie nie rozkruszy ? Moze ktoś ma granitowe obciazenie ? ':trening:'

2

Odp: Roznica miedzy zeliwem a granitem ?

widzieles keidys pomnik na cmentarzu??sa pomniki granitowe to sam sie domysl jaka jest ich trwalosc...

3

Odp: Roznica miedzy zeliwem a granitem ?

Granitowe obciazenia ? To juz sobie lepiej sam zrob formę i cementem zalej.

4

Odp: Roznica miedzy zeliwem a granitem ?

widzisz Aquaii juz sam sie domyślać niemusisz szeryf ci pomógł

5

Odp: Roznica miedzy zeliwem a granitem ?

Ok dzieki.
skusiła mnie cena bo sporo tańsze są niz żeliwne ale skoro mam to miotla zbierać to wole wydac wiecej na zeliwne.

6

Odp: Roznica miedzy zeliwem a granitem ?

dobra decyzja.Pozdro i udanych zakupow

7

Odp: Roznica miedzy zeliwem a granitem ?

graniotowe...odlewane z cementu dużo miejsca zajmuja...a najlepiej jest przejsc sie na torowiska gdzieś w polach i na takich prętach są pozaczepićne obciazniki.(kwadratowe)..jeden problem tylko big_smile spawarka by sie przydała albo katowka ...ewentualnie brzeszczot big_smile Aquaii idź do TESCO najlepiej taniutko idzie dostać ja płaciłem za 5 kilowe 2 zl..

8

Odp: Roznica miedzy zeliwem a granitem ?

Jak ostatnio oglądałem w Carrefourze i Tesco to kilogram za ponad 5zl.
Niedaleko mnie jest hurtownia sprzętu fitness itd.
Maja obciazenie 4,5zl za kg(zeliwne) i tam zawsze kupowalem.
Niezbyt tanio ale nie place za przesyłkę i mam blisko.
':trening:'

9

Odp: Roznica miedzy zeliwem a granitem ?

ja kupuje jak co w TESCO Rybnik ..itam są 5 kilowe za 2 zl..nawet jagbym chciał kupić 3 1-kilowych obciążników to nato samo wyjdzie...zadko spotykane tak na marginesie big_smile