1

Temat: Mass ATTACK, najmocniejszy produkt na masę?

1. Przeszkody w osiągnięciu wymarzonej sylwetki

Ktokolwiek, kto zajął się na poważnie powiększaniem masy swoim mięśni oraz rzeźbieniem sylwetki, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele pracy trzeba włożyć w to, aby uzyskać zadowalające wyniki. Wpływ na uzyskanie odpowiedniej sylwetki ma po pierwsze regularne i wyciskające siódme poty ćwiczenie, po drugie zbilansowana dieta z dobranymi składnikami, po trzecie, prowadzenie ogólnie pojętego zdrowego stylu życia (np. wykluczenie z diety fast foodów). Tylko połączenie tych wszystkich elementów jest w stanie sprawić, że widoczne efekty faktycznie zostaną osiągnięte.

Zdarza się jednak dość często, że nie każdy jest w stanie osiągnąć takie dobre wyniki, nawet jeśli stosuje wszystkie powyższe zalecenia i wylewa codziennie pot, aby uzyskać widoczne efekty pracy. Ciężka praca i motywacja mogą być zatrzymane przez przeszkody, wynikające z indywidualnych cech organizmu. Zdarzają się tacy, którym nie służy zbyt duży rozrost tkanki tłuszczowej. Jeszcze innym przeszkadza zbyt szybko następujący metabolizm. Przez takie uwarunkowania bardzo trudno jest osiągnąć zwiększenie masy mięśniowej. W każdym takim przypadku wskazane jest wsparcie. Nie tylko zresztą wsparcie znawców, ale po prostu wykorzystanie konkretnych składników stworzonych w tym celu.

2. Pomocne preparaty – Mass Attack

Istnieją na rynku specjalne środki przeznaczone do budowania masy mięśniowej. Nie wszystkie jednak opłaca się przyjmować, bo nie każdy daje pozytywny efekt. Dobrze jest zapoznać się wcześniej z opiniami na temat danego preparatu, aby zdecydować, czy jego przyjmowanie będzie miało pozytywne skutki.

Najskuteczniejszym i najmocniejszym na rynku suplementem diety jest Mass Attack do kupienia np. drogą internetową. Jest to preparat stworzony według unikalnej i przebadanej receptury, wykorzystujący wszystkie niezbędne składniki, służące powiększaniu masy mięśniowej, a jednocześnie bardzo bezpieczny dla organizmu.

3. Bezpieczeństwo stosowania

Mass Attack ma wysoką pozycję na rynku nie tylko ze względu na skuteczne działanie, ale też ze względu na duże bezpieczeństwo dla organizmu, jakim się charakteryzuje. Połączenie składników jest wyjątkowe, a spożywanie tak przygotowanego specyfiku nie ma żadnych skutków ubocznych. Trzeba oczywiście pamiętać o tym, żeby nie przyjmować go w zbyt dużej ilości – jedna dawka 50 g dziennie jest wystarczająca, aby w ciągu kilku tygodni uzyskać rewelacyjny efekt. Komplementarny skład nie tylko powoduje zwiększenie masy mięśni, ale też chroni i regeneruje przed ewentualnymi niepożądanymi sytuacjami. Każda porcja to zdecydowanie bezpieczeństwo spożywania oraz wielość składników, niezbędnych do osiągnięcia pożądanych efektów.

Wszystkie wykorzystane składniki są sprawdzone, wartościowe i przebadane. Działanie przynosi widoczne efekty, co zostało przetestowane na grupie tysięcy stosujących je osób. Podczas stosowania nie występują żadne niepożądane sytuacje w postaci wymiotów, nudności i innych.

O bezpieczeństwie stosowania mogą również zaświadczyć wszyscy ci, którzy do tej pory spróbowali jego działania. A są to nie tylko osoby prywatne, ale także znani sportowcy, zajmujący się zawodowo kształtowaniem swojej sylwetki. Najlepszym przykładem jest Jarosław Olech, będący 16-krotnym Mistrzem Świata w trójboju siłowym. Jest on dobrą ilustracją zachodzących  w organizmie prawidłowości podczas stosowania Mass Attack. Nie tylko on – także dietetycy i trenerzy zwracają uwagę na pozytywne aspekty działania preparatu oraz jego konkurencyjność w porównaniu z innymi produktami tego typu, znajdującymi się na rynku.

4. Zastosowane składniki

W jednej porcji produktu znajduje się wszystko, co niezbędne, aby uzyskać dobre wyniki. Połączenie keratyny, BCAA, białka i węglowodanów, fitosteroli i kolagenu nie jest wykorzystane w przygotowywaniu żadnego innego środka, dlatego stosując Mass Attack można też zaoszczędzić – nie trzeba będzie dodatkowo zaopatrywać się w inne środki. Unikalna formuła daje niepowtarzalne efekty. Stosując inne środki, nie można osiągnąć tego, co podczas stosowania Mass Attack. Opisywany środek pozwala nie tylko powiększyć masę mięśni, ale też je zregenerować. Wpływa to bezpośrednio na efektywność treningów, będących nieodzowną częścią zabiegów, mających na celu osiągnięcie odpowiedniej sylwetki.

Zastosowane do stworzenia tego preparatu składniki to: białka, węglowodany, L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina (BCAA), kreatyna, kolagen hydrolizowany, fitosterole, witamina C, E, B1, B2, B6, B7, B12, hydroxyprolina, monohydrat dekstrozy, monohydrat kreatyny, foliany, niacyna, kwas pantotenowy, tauryna, biotyna. Każdy ma inne zadanie, za które odpowiada w pełni profesjonalnie.

Główną częścią składową Mass Attack są białka, węglowodany i odrobina tłuszczów. Białka pozwalają dokładnie rozwijać włókna mięśniowe. Dochodzi do hydrolizy wiązań peptydowych (czyli tych, za których pomocą łącza się ze sobą aminokwasy zawarte w białku) i tworzą się prostsze struktury aminokwasów – te z kolei są odpowiedzialne za zwiększanie się obwodów włókien mięśniowych).

Szczegółowo można powiedzieć, że pozostałe składniki odpowiadają za:

- kreatyna – podnosi wydolność organizmu, zwiększa efektywność treningów, wpływa na odpowiednią ilość masy mięśniowej. W przypadku tej substancji warto wiedzieć, dlaczego jest ona tak potrzebna organizmowi – w naturalny sposób jest gromadzona, ale kiedy wysiłek fizyczny jest zwiększony, wówczas jej ilość się zmniejsza. Mass Attack to idealny środek do zadbania o dostarczenie tego składnika do organizmu, ponieważ znajdują się w nim trzy rodzaje kreatyny (m.in. jabłczan i monohydrat),

- witaminy: B1 – przetwarza cukry na energię, zmniejsza wydzielanie kwasu mlekowego; B2 – wpływa na metabolizm mikroskładników, biosyntezę protein i aminokwasów; B6 – wpływa na pracę układu nerwowego i odpornościowego, przydaje się przy produkcji krwinek czerwonych, zmniejsza zmęczenie, poprawia metabolizm i syntezuje cysteinę; B12 – usuwa zmęczenie i znużenie; witamina C – wpływa na produkcję kolagenu i działanie naczyń krwionośnych; witamina E – likwiduje oznaki starzenia się,

- biotyna – jest odpowiedzialna za kondycję skóry, błon śluzowych, paznokci, włosów, jest gwarantem „piękności”, bierze też udział w procesach metabolicznych,

- kolagen hydrolizowany – odpowiada za utrzymanie stawów w zdrowiu i odpowiedniej kondycji, a jeśli wystąpią kontuzje, to wpływa na regenerację uszkodzeń,

- aminokwasy BCAA – to L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, stanowią one wsparcie przy budowaniu masy mięśniowej, pomagają także spalać tkankę tłuszczową. Dzięki nim po intensywnych ćwiczeniach zmęczenie jest mniejsze.

5. Spożywanie suplementu

Według wskazań Mass Attack powinno się przyjmować codziennie, nie robiąc przerw pomiędzy poszczególnymi cyklami. Tylko stałe, regularne przyjmowanie jest  w stanie dać dobre efekty. W dniach, kiedy odbywają się treningi, suplement musi być przyjmowany 15 minut po ich zakończeniu, a wtedy, gdy treningi się nie odbywają, należy to zrobić podczas przerwy między posiłkami. Wskazuje się, że jedna porcja dziennie wystarczy – daje to 50 g produktu. Wyliczoną ilość należy wymieszać z 220 ml wody albo mleka i w takiej postaci wypić. Nie należy spożywać więcej niż jedną porcję dziennie, bo może to przynieść niepożądane efekty, zamiast zadowolenia.

Istotną kwestią jest, aby pamiętać, że spożywanie samych suplementów diety nie pozwoli osiągnąć żadnych pozytywnych efektów. Jak sama nazwa wskazuje suplementy są dodatkami do diety, które pozwalają poprawić wyniki wytężonej pracy. Wyłącznie poświęcenie się pracy nad sobą da faktyczne efekty. Bez treningów oraz zbilansowanej diety nie ma co liczyć na jakieś dobre rezultaty. Suplementy diety są w stanie pomóc, ale tylko jeśli są czynnikiem wspomagającym. Muszą mieć na czym budować. Rekordowe wyniki mówią nawet o 6 kg miesięcznie u niektórych osób. To rekordowy wynik. Przeprowadzone badania mówią o 3,3 kg w ciągu 12-tygodniowego przyjmowania suplementu (w porównaniu z tym rezultatem inne środki wypadają dużo słabiej).

6. Prezent w postaci 30-dniowego planu żywieniowego

Oprócz samego preparatu klient otrzyma także 30-dniowy plan żywieniowy, czyli zasady odżywiania dostosowane specjalnie do niego. Odbywa się to tak, że podczas zakupu wypełnia się ankietę, dotyczącą swoich predyspozycji. Na jej podstawie specjaliści-dietetycy rozpisują plan żywienia na 30 kolejnych dni. Dzięki temu oprócz treningów i przyjmowania suplementu można też dostosować właściwy sposób odżywiania. Nie będzie to trudne, ponieważ każdy zostanie zaopatrzony we wszystkie niezbędne szczegóły. Dostanie listę zakupów, jaką powinien zrealizować, ponadto sposób przygotowania poszczególnych posiłków, a nawet zdjęcia potraw, aby przygotowywanie mogło być łatwiejsze. Takie wyposażenie jest najlepszą drogą do osiągnięcia przewidywanych efektów.

Wszystkie podejmowane działania żywieniowe są kontrolowane przez profesjonalnych dietetyków, którzy także biorą udział w realizacji założeń po zakupie Mass Attack. Ich opieka jest zagwarantowana klientom.

7. Stosowanie z głową – podsumowanie

Profesjonalistom chyba nie trzeba przypominać, że tylko przyjmowanie dodatkowych środków z głową może przynieść oczekiwane efekty. Połączenie diety (szczególnie tej dobranej do indywidualnych potrzeb), treningów oraz stosowanie suplementów diety jest najlepszym sposobem na dobre rezultaty, ale też  na zachowanie bezpieczeństwa. Warto zapoznać się z opiniami na temat danego produktu, płynącymi od osób, które je stosowały, nie poprzestawać jedynie na chwytliwych tekstach reklamowych. Preparat Mass Attack otrzymuje same pozytywne opinie i nie bez powodu jest określany jako najsilniejszy i najskuteczniejszy środek, jaki istnieje na rynku. Pozytywne rekomendacje niech będą odpowiedzią na ewentualne wątpliwości i zachętą do zakupu sprawdzonego środka.