1

Temat: potrzeba porada

mam zamiar kupić megabol dibencoziden i od niedawna zaczolem sie odchudzać bo troche za dużo waze i odnośnie tego wyczytałem ze to pobudza apetyt czy to prawda ?? niechce przytyć wiec mogę to brac ?? a i chciałem do tego wziąć hmb co o tym myslicie??

2

Odp: potrzeba porada

no to pomysl, czy podczas odchudzania jest lepszy dobry apetyt czy raczej jego brak...

3

Odp: potrzeba porada

wiem ze lepiej nie miec apetytu tylko chodzi mi o to czy to prawda z ta odzywka ze ma sie lepszy apetyt a jeżeli lepiej tego nie brac to co byscie polecali w zamian tego ??

4

Odp: potrzeba porada

według mnie apetyt powinien byc dobry przy masie jak i przy odchudzaniu ponieważ przy odchudzaniu mięśnie tez potrzebują bialeczka a jeśli nie mamy apetytu to nie jemy i bialeczka nie dostarczamy i co za tym idzie tracimy masę miesniowa na której nam tak bardzo zalezy big_smile

5

Odp: potrzeba porada

rezygnuje z tego srodka bo mam sporo tłuszczyku a nie chce miec wiecej co polecacie w zamian zato ?? chce spalić tłuszczyk i troche nabrać miesni  co bedzie do tego najlepsze ??

6

Odp: potrzeba porada

słuchaj dietka na redukcja i aeroby.Suple to BCAA, Glutamina.Oraz spalacze np.
thermo speed Olimpu, Animal Cuts Universala i jest jeszcze pare.Ja stosowałem thermo speeda i dal efekty spdlo troche ciężaru z ciałka big_smile

7

Odp: potrzeba porada

a używałeś samego thermo speeda czy jeszcze coś do tego ??

8

Odp: potrzeba porada

samego thermo sppeda ale w podwójnej dawce

9

Odp: potrzeba porada

ważne jest tez to czy robisz cwiczenia areobowe..trzeba dużo wody pic zeby oczyszczała organizm na bierzaco.Wydaje mi sie ze jest dobrze brac do tego bialko zeby niespalac swoich miesni a tluszcz.

10

Odp: potrzeba porada

ale bialko mozna pozyskiwać dobrze z diety big_smile bo na redukcje powinna byc dieta.
ale bialeczko jak masz braki to oczywiście ale do tego tez ważne są antykataboliki takie jak glutamina i bcaa.

11

Odp: potrzeba porada

kupiłem tego thermo speeda zobaczymy jakie beda efekty