1

Temat: Na paczatek ;)

Zamierzam zakupić troszke supli na poczatek, a mianowicie kretke z vitalmaxu 6 kaps., oraz biako treca 1,5 kg.Czy dorzucili byscie coś jeszcze ?

2

Odp: Na paczatek ;)

POdaj staż wiek , wage dane swoje ile ćwiczysz i jaki masz cel big_smile

3

Odp: Na paczatek ;)

bialka kup wiecej no i tak jak wyzej:
- staż
- Waga itp.
Bez tego trudno co kolwiek powiedzieć ??

4

Odp: Na paczatek ;)

Na powaznie to dopiero zaczynam, to dopiero osmy dzien, waga 82 kg

5

Odp: Na paczatek ;)

to poczekaj z kreta conajmniej z dwa miesiace, a teraz zacznij od treningu ogolnorozwojowego.

6

Odp: Na paczatek ;)

z takim podejsciem to za 4 miesiące zaczniesz łykać metę

skup sie na treningu i pozadnym jedzeniu, jako taka wage juz masz !

7

Odp: Na paczatek ;)

zamiast krety kups obei BCAA lub taurynę to drugie w szczególności (tylko ok 53 zl za opakowanie co ci na 6 miesięcy starczy przy maksymalnym dawkowaniu) a krete odstaw bo i bez tego urośniesz

8

Odp: Na paczatek ;)

Nic nie kupuj (ewentualnie te bialko, ale lepiej ostrowii bo jest takie same jeśli chodzi o właściwości ale tańsze i to duzo.

9

Odp: Na paczatek ;)

Ja na twoim miejscu dalbym sobie spokoj z kreatyna od razu, lepiej jeśli juz musisz coś kupić to HMB.

10

Odp: Na paczatek ;)

Ja na twoim miejscu dalbym sobie spokoj z kreatyna od razu, lepiej jeśli juz musisz coś kupić to HMB.

z tego co czytałem o HMB to wielkie gówno a pozatym koleś chce masy nabrać a nie tluszcz spalic!
ja ci radze wstrzym sie z odrzywkami na jakieś 4-6miechow poczakaj az twuj organizm sam zacznie sie ich domagać na poczatek radze ci dobra dietę

11

Odp: Na paczatek ;)

no właśnie skoro zaczyna ćwiczyć warto zabezpieczyć mięśnie przed spaleniem.
I tu HMB sie nadaje.

12

Odp: Na paczatek ;)

ja ci radze wstrzym sie z odrzywkami na jakieś 4-6miechow poczakaj az twuj organizm sam zacznie sie ich domagać na poczatek radze ci dobra dietę

dobre podejscie trza przyznać ci racje? Fakt sam bez jakiego kolwiek stażu zacząłem od krety, byłem samoukiem a to co wiedziałem na temat krety to tylko info od znajomych. Dzieki temu forum wiem, ze są normy i reguly bez których nie bedzie optymalnych wynikow?? Jak to sie mówi za bledy trzeba płacić ? Wiec mistrzu odpuść sobie odzywki na jakiś czas. Narazie polecam:
- VERY HARD CORE TRENING
- Dieta
- no i edukacja na temat odzywek !!