1

Temat: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

chciałbym zebyscie przetestowali moduł artykulow, który jest w tej chwili na stronie, ostatnio było troche z tym problemow, ale mysle ze juz jest wszystko ok.

poniżej podaje linki, zobaczcie czy artykuly wyświetlają sie Wam prawidlowo:

modload&name News&file article&sid 502&mode thread&order 0&thold 0&thold modload&name News&file article&sid 523&mode thread&order 0&thold 0&thold modload&name News&file article&sid 501&mode thread&order 0&thold 0&thold

2

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

dziala bez problemu

3

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

spoko dziala byłem na tych zawodach w gdansku spoko impreza tylko zrobiłem najgorsza zecz jaka moglem nie wziolem aparatu myślałem ze sie zabije jak sie skapnolem tak bym wrzucił kilka fotek

4

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

Brak autoryzacji do przeglądu wiadomosci

firefox 1.07 PŁ , win xp prof , lacze neo+ 256 , router planet 314 pod IE dziala mi normalnie

5

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

problemów nie stwierdzono

6

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

Wszystko otwiera sie ! wszystko ok

7

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

mozilla firefox nie dziala

8

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

Wszystko O.K

9

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

OK

10

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

no super hodzi a tak na margiesie to kurde nareszczie dziala wszytsko jka należy kurde panowie co sie stało i jeszcze 1 nie bedzie jusz na stronie głównej podwieszonych z ruznych dzial,ow tematów ?? kurde nareszczie spowrotem

11

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

Tu także dziala.Ale według mnie stronka wyglądała ciekawiej przed 4 stycznia.

12

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

System na którym obecnie oparta jest strona za bardzo obciaza serwer, niektóre moduły również np.
od artykulow, dlatego przymierzamy sie przenieść na bardziej wydajny, niezawodny i co najważniejsze nie obciążający serwera system.... prace nad tym trwają caly czas.

13

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

witam YLucill mam problem bo jak whodze na ten link to jak hce sie zarejestrować to nie umie wyskakuje mi unie ma takiego uzytkownika/u ! wiesz moze co jest grane :cry: ?? pomóż

14

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

mnie nie działają

15

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

Drodzy użytkownicy !

Wszystkie konta które byly działają tylko na forum .... jeśli ktoś chce sie zalogowac na to konto w serwisie to nie bedzie dzialalo, trzeba założyć nowe konto.

MonnierV spoko, zmieniliśmy system w serwisie, dlatego nie dziala

16

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

jeszcze jedna sprawa, sory za klopot, ale posty i wypowiedzi w nich są u mnie troche poprzycinane... jest tak jeszcze u kogos? nie we wszystkich dzialach tak jest neutral

17

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

mam jeszcze1 pytanie bo hyba idzie oglądać wszystko jak jest sie nie zalogowanym czy lepiej sie zalogowac na tej głównej stronie ??

18

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

Umnie linki wyzej podane niedzialaja ani na operze ani na IE:

19

Odp: Artykuly - prosba do Forumowiczow !!!

Bo jakbys częściej bywał na forum to bys wiedzial, ze jesteśmy juz na innym systemie CMS.