51

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

A polaczenie Thermal Pro + Kreatyna dla zabezpieczenia miesni bedzie dobre?

52

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

jeżeli chodzi zaś o stosowanie kreatyny lacznie z TP to ma to ogromne znaczenie ponieważ pozwala ona uzupełniać poziom glikogenu w mięśniach , który szybko spada przy uzyciu srdokow na efedrynie.

53

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

No tak... Ze niedoczytuje pewnych spraw to juz chyba fakt big_smile Poztsram sie to zmienic, a jak narazie dzieki za pomoc big_smile:D:D
chodziło mi o to tak właściwie czy sama kreatyna wystarczy zeby ochronić mięśnie podczas cyklu na TP big_smile Ale mysle ze wystarczy

Jeszcze raz dzieki big_smile

54

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Wiesz, efedryna sama w sobie jest dobrym antykatabolikiem.
Chyba nawet lepszym od krety

55

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Czyli biorąc samo Thermal Pro nie stanie mi sie nic z miesniami? TP spali tluszcz, ale tez nie pozwoli spalić miesniż

56

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Zawsze beda spadki.
Aby je zminimalizować możesz włączyć w cykl kreatyne, BCAA i na pewno dietę wysokobilkowa.

57

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Wiec ja mysle ze wziąłbym do Thermal Pro kreatyne, a do tego dieta wysokobialkowa.
Dzieki Yaniakopexx

58

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Nie zapomnij uzupełniać mikro i makroelementy (lykaj mineralki i witaminki), a juz na pewno kup sobie w aptece bez recepty Aspargin (to magnez + potas)

59

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Jaron1974 czy Ty chcesz na zimę to brac?

60

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Ok, witaminki tez bede brał do tego

A co do brania, to nie big_smile Wcale nie chce tego brac na zime, bo gdzie bede pokazywał rzezbe? Narazie sie dowiaduje co bedzie mi potrzebne do cyklu który planuje na wiosne/koniec zimy. Teraz masa, masa i jeszcze raz masa big_smile:D:D

61

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

hmmm wziol ktoś z was pod uwagę ze w TP jest kofeina której raczej nie powinno si ebrac z kretkaż

62

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

KONRAD, to mit. Kofeina nie wpływa ujemnie na kreatyne, a wprost przeciwnie. Przedstawie skrocona wersje badan. porównywane dwie grupy mezczyzn. Grupie piewszej (GR1) podawano kreatynę (0.5 g/kg dziennie), grupie drugiej (GR2) podawano kreatynę oraz dodatkowo 5mg/kg kofeiny dziennie:
- po 3 roznych typach cwiczen koncentracja ATP pozostala taka sama;
- kreatyna i kreatyna z kofeina zwiększyły koncentracje fosfokreatyny o 4 do 6%
- dynamiczny moment sily był zwiększony o 10-23% w przypadku podawania samej kreatyny (najbardziej znaczacy po 2 min. od zakonczenia cwiczen), w przypadku polaczenia jej z kofeina, nie zmienił sie
Jak widzisz, czy łykasz krete z kofa, czy bez i tak koncentracja fosfokreatyny sie zwieksza

63

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Yaniakopexx, chcesz powiedzieć ze do kreatyny (jablczany, mono - ogolnie) mozna spokojnie pic kawe?

64

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Oczywiscie, ze mozna A dlaczego nie? jakiś konkretny argument?

65

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Jedyny jakiego sie trzymalem, był mitem o tym iz przy kreatynie nie mozna pic kawy

66

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

a moze to właśnie oranżady nie wolno pic

67

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Ja oranzadyi tak nie pije big_smile:D
Co innego kawa Ale z drugiej strony to ma tez dobre strony:
piłem po kilka kaw dziennie... A kiedy kupiłem sobie mono musialem sie oduczyc, bo myślałem ze to bedzie kolidowało z cyklem big_smile No i wyszlo mi to nawet na dobre

68

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

zgadzam sie z tobą Jaron1974 ja tez tak zrobilem, piłem 4-5 kaw dziennie a teraz 1-2 tyle ze w porach na dłuższy czas przed lub po krecie

a z badaniami jest tak, ze zalezy kto je robi i jakie kryteria przyjmie

wiec podchodzić z rezerwa do tego...

69

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

ja tez uważam zauważyłem ze co jakieś inne nowe badania to odmienne opinie na jakiś temat a co powiecie na polaczenie dobrego termogennika czy spalacza ogólnie tuszczu np TP albo thermo speed z olimpa i hmb hmb po to zeby ładnie zachamowac katabolizm

70

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Co do tego polaczenia to musiałby sie chyba wypowiedzieć Yaniakopexx

71

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Panowie, przeciez w latach 2 lot na Ksiezyc był czysta abstrakcja.
A jednak, po wielu latach prob i testow, zdobyliśmy go.
To samo tyczy sie badan.
bazując na wiedzy naukowej sprzed 2 lat jesteśmy daleko w tyle Wszak postęp jest nieuniknionym zjawiskiem cywilizacji

72

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

prawdę rzekłeś Yaniakopexx big_smile:D:D

73

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

wiec co polecacie na polaczenie najbardziej z TP albo np hmmm therm speed zeby dużych spadków nie było ...nie oczekuje na odp tego typu kretka bcaa hmb bo to wiem ze coś z tego tylko co najlepiej?

74

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Dieta wysokobialkowa + jakiś izolat.

75

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

proste ze dieta wysokobialkowa a musi byc izolat? drogieb są z tego co wiem; mysalem nat wpc ostrowia