1

Temat: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Witam Panow (i Panie )

właśnie troszke poczytałem o Thermal Pro, szukałem na forum tez ale dużo nie znalazłem bo wyszukwianie coś mi szwankuje
Wiec prosze o opinie, osoby które to stosowały i które coś o tym wiedza czy to jest naprawdę bardzo mocny srodek? Komu byscie odradzali stosowanie tego srodka, możecie tez napsiac od ilu lat byscie to polecali, czy nie ma roznicy. Ja powiem tyle ze wczesniej piłem dość duze ilosci kawy i nic mi nie było (teraz juz nie pije praktycznie) wiec chyba powinno byc w porządku

Bo skoro to jest takei skuteczne jak czytałem to jest to bardzo (bardzo, bardzo) dobry suplement?

Pozdro!!

PS. Wiem ze pewnie było wiele postów tego typu, ale w zwiazku z problemami wyszukiwaniem (jak wyzej) nic nie moglem znalezc, wiec prosze o opinie

2

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

mojej siorce dal bardzo duuuzo...

3

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

A nie miala zadnych problemów związanych z zażywaniem tego srodkaż Dzieki za pierwsza odpowiedz Czekam na kolejne

4

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

wpeir sproboj thermal speda z olimpu jest również dobry i daje sporo!!! a thermal pro se zostaw na potem!! (wpierw slabe potem mocne)

5

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Thermal Speed?? Tak sie to nazyważ
Bo sprawdzałem na stronie producenta - Olimpu i nie znalazłem

6

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

ponoć dziala, ale drogi.
zawiera glownie efedrynę i kofeine. A to mozna brac w dużo tańszy sposob.
doswiadczenia nie mam bo nigdy nie zrzucałem masy.

7

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

12 caps kosztuje kolo 1 zl z tego co pamietam.
Dawkowanie zalecane to (pomijajac pierwszy dzien - 1 caps na sprawdzenie reakcjii organizmu) bodajże 3 x 2 caps o ile sie nie myle, wiec starcza na 2 dni.
Ja jednak rozłożyłbym to na zalecane 3 dni cyklu wiec brałbym jak coś 2 x 2

8

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

PS. Jak ktoś chce to brac to najlepiej wypic dość mocna kawe i sprawdzić czy sie nie ma bólu głowy itp.

oczywiście jak coś to pijecie ta kawe na wlasna odpowiedzialnosc, taki jest sposob na sprawdzenie czy mozna to brac. Nie chce miec problemów czy roszczeń jakbyktos dostał zawalu

9

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Mysle ze jeżeli bedzie mu sie chciało po raz enty to mówić to Yaniakopexx ma baaardzo dużo do powiedzenia na ten temat.

10

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Ehhh... Chyba opracuje jakiś temat o Thermal Pro (porady, zastosowanie i uwagi) i go podwiesze.
Na poczatek pierwsza uwaga, ktora dyskwalifikuje początkowego thermomaniaka WIEK! To produkt dla osób doroslych, a wiec 16-18 latkowie niech o nim nie mysla

11

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

No Yaniakopexx dzieki wielkie za wypowiedz, a co do pomysłu to jest on bardzo dobry przydałoby sie takie coś na pewno wielu osobom i Tobiezaoszczedziloby pewnie czasu z tego co tu widze big_smile
A czemu majac 16 czy nawet 18 lat nie mozna tego wziasc? W jakim stopniu mogłoby to zaszkodzić powiedzmy 16 latkowi

Pozdro :!::!:

PS. Odpisz Yaniakopexx prosze, bo Ty jesteś expertem

12

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

brałem pol opakowania w sierniu czyli 6 kapsow spadło mi 7 kg w miesiac.
kumpel brał calee opakowanie i schudł 12 kg w miesiac.. wiec chyba warto

13

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Z racji tego, ze zawiera efedryne, zażywanie go mogłoby wpłynąć ujemnie na układ hormonalny oraz układ oddechowy (a dokładniej zaburzyć prowidlowa funkcje oskrzeli). Nie jest to warunek, ale lepiej dmuchać na zimne.
zresztą panowie, o czym tu gadac, w wieku pokwitania wszelki doping odpada

14

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

brałem pol opakowania w sierniu czyli 6 kapsow spadło mi 7 kg w miesiac. kumpel brał calee opakowanie i schudł 12 kg w miesiac.. wiec chyba warto

A ile masz lat? Wystarczy ze mi powiesz czy jesteś dorosly czy tez masz 15 - 19 lat? Pozdro!! Z gory dzieki za odp :

15

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

eee, to znaczy ze co by sie mogło stać Yaniakopexx? big_smile
Tak po polsku? LOL

A w wieku pokwitania to tak, ale mówisz tak jakby to byly sterydy. Bo do tego to sie zgodzę w calosci, ale odzywki naturalne (to jest podobno na bazie ziolowej) tez??

16

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

błagam powiedz ze 16 to i ja zaryzykuje na wiosne juz bede miec 17 co do okresu pokwitania to wydaje mi sie ze mi sie zakonczyl.
przynajmniej czynniki zewnętrzne na to wskazują ale wewnetrzene ( wariuje jak fajna panne widze) raczej przeczą big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

17

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

mam 25 lat ....stara dupa ze mnie i od poniedzialku zaczynam znowu kuracje i tez tylko pol opakowania

18

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

załamałem sie <LOL> a co do okresu pokwitania to mam podobne warunki jak Lusik-McGol big_smile

19

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

PS.
Zdradzisz w jakich dawkach to przyjmujesz?

20

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

specjalista w tej materii jest Yaniakopexx, ale ja brałem rano przed sniadaniem jakieś 3 min 1 kapsułkę i druga przed treningiem 3 min. niektórzy biorą 2 ale tylko przed treningiem

PS. niezapomnij w czasie kuracji o witaminach itp. bo to zajeb***cie plucze organizm i oslabia, ja to odczułem na klatce zamiast 1 na serie to robiłem 9 na serie ale juz wróciło do normy

21

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Dzieki za rade, jeśli juz bede to brał to witamin tez nie zapomne
O specjalizacji Yaniakopexx wiem, czekam czy bedzie chciał sie na ten temat wypowiedzieć (po raz kolejny z tego co wiem). Pozdro!

22

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

wracając do tego thermal pro to ona raz wzięła potrojna dawkę i zaczęły jej sie trząść ręce i serce jej bilo jak oszalałe przestraszyła sie i juz wiecej niebrala wiekrzych dawek

23

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

tez wziolem kiedyś ze szwagrem 3 jak jechaliśmy do niemiec zeby sie spać nie chciało hehe działało niezle niezle latanko było

24

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

Kurcze jak narkotyki... No w wiekszych dawkach big_smile
W mniejszych musi byc ok bo by nie sprzedawali (chyba). Wiec witaminy, male dawki i nie szaleć a bedzie ok big_smile

THX!

25

Odp: Thermal Pro, to naprawde takie mocne?

i trzeba pic dużo płynów bo słyszałem ze mozna sobie uszkodic watrobe przezto, jak sie mało pije ktoś mi kiedyś tak mowil, ale wolalbym niesprawdzac czy to prawda czy nie