Temat: Doradzcie jak mam jej pomoc???Wazne

Siemka wszystkim moja kumpela (kiedys laska) chciała schudnąć i w ciągu 2 miechow schudla z 1 czy 8 kg :cry: :cry:
Wazy 46 kg i ma 17 :? Moim zdaniem lipnie wyglada zero tyłeczka :badgrin:

Ale jak ja zobaczyłem po wakacjach przez wakacje jej prawie nie widziałem to zauważyłem ze ma jakieś żółte oczy :motylanoga: i coś mnie nie zapokoilo

dziś poszła do lekarza sie zaszczepić na grypę a on jej wyjechał ze ma anorekcje i jeżeli w ciągu tyg nie zgrubnie chociaż kilo to ja wpakuje do szpitala do Rybnika a jest z Racka tak jak ja

Co jej mam doradzić :idea: :idea: :roll:
Wiem ze ćwiczy codzinnie 3 razy po 3 minut swoje cwiczenia i ze je mało tzn na sniadanie platki z mlekiem a na obiad zupe i na kolacje jakieś owoce :cry:

Prosze o pomoc :roll: :roll:

2

Odp: Doradzcie jak mam jej pomoc???Wazne

niech se kupi Gainera i zmsuzaj ja do wypcia jego i tak dobrze syp i najlepiej na noc troche tluszczem obrośnie ale jej to nie zaszkodzi i jakoś ona musi sama sie przemuc zeby zacząć ejsc i niech przetsnaie tyle ćwiczyć niech ćwiczy raz ale na siłce wtedy organizm sam zacznie sie domagać składników odzywczych... takie moje zdanie

3

Odp: Doradzcie jak mam jej pomoc???Wazne

3 mety + oma i bedzie dobrze ^__-

4

Odp: Doradzcie jak mam jej pomoc???Wazne

...i i bedzie miala lechtaczke, jak ogorek kiszony :-) ;-)

5

Odp: Doradzcie jak mam jej pomoc???Wazne

Boy bardzo śmieszne taka gadka to do dzieki za pomoc(nie bee jechał bo nie jestem taki)

Czekam na wypowiedzi innych i jakiejś pani :badgrin:

6

Odp: Doradzcie jak mam jej pomoc???Wazne

kup olej mct i wlej do pudełeczka po karnityni epowiedz ze na chudniecie na noc mysle ze dobry pomysl dodawaj ajkos do jej posilkow oleju lub glukozy

7

Odp: Doradzcie jak mam jej pomoc???Wazne

TYlko taki motyw ze ja z nią nie jestem :? :? :?

Wiec nie mogę jej nic wlewać ani dodawać :evil: :evil:

Moje jej tylko poradzić ale jak coś bedzie ciekawego to na pewno mnie posłucha :badgrin: :badgrin:

8

Odp: Doradzcie jak mam jej pomoc???Wazne

kup czekoladę drożdżówki cukierki cistak zaproś ja na pizze hod doga tylko bez skojarzeń do restauracji i zobaczysz tak jak w slowach piosenki WYP3 fast food znów pchasz do ust jak podwuje gówno gówno czyli luz podwójne bo lubisz zycie jest radosne)

9

Odp: Doradzcie jak mam jej pomoc???Wazne

Dobre big_smile big_smile big_smile :badgrin:

W sobote z nią gdzieś pójdę a wieczorkiem zaprosze na jakiś film przy okazji bedzie fast food :badgrin:

10

Odp: Doradzcie jak mam jej pomoc???Wazne

stary no to kapa moja kumpela i nie jadla ale ja ja namówiłem ze bede jaj robił takie treningi ze wsjo spali i bedzie hudnac udało sie i problem minol teraz jest z niej niezla laska